נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

 

לקראת החופש הגדול

תרבות הפנאיחופש1

האינטרנט - יתרונות, סכנות ודרכי התמודדות - בליווי מצגת - יניב

בשיחה זו נפגוש בסכנות ובהשפעות ההרסניות שיש לאינטרנט על חיינו, וכן נקבל כלים ועצות כיצד להתמודד עם כלי שמצד אחד עוזר לנו רבות ומצד שני מעמיד אותנו בפני סכנות רבות וקשות. השיחה מלווה בדוגמאות (במידת האפשר...).

גיל: ה'-ו'

 

הכל אני יכול בחופש הגדול!?! מיטב מרצי המדרשה

החופש הגדול יוצר חלון זמן גדול, אותו התלמידים צריכים למלא. בהרצאה זו ירכשו התלמידים כלים למלא את זמנם בצורה חיובית ובונה, וילמדו שהחופשה הגדולה יכולה לשמש להם כמנוף להעצמת האישיות או חלילה לנפילה רוחנית מוסרית.

גיל: ה'-ו'

 

עזר בר מזל- הצגה

עזר הוא איש טוב לב שמח ועליז, אך מה לעשות – חסר מזל. לעזר יש חלום: לעבוד יום אחד אצל המלך בארמון. אך מאחר שאין לו מספיק אמונה בעצמו, הוא נופל ברשתם של נוכלים ורמאים, ומתרחק מעצמו ומחלומו. הוא מידרדר ומידרדר עש שמבין בדרך הקשה שרק אם יהיה נאמן לליבו ולמצפונו,  יוכל להגשים את חלומו. אך בינתיים הוא שבוי בידי הנוכלים... האם יוכל לצאת מרשתם? האם יאיר לו המזל פנים? הצגה מצחיקה שעוסקת בנושאים רציניים: עמידה בניסיון, לחץ חברתי ולקיחת אחריות. שחקנים: עידו לוינגר, אהרון יוקל

גיל: גן-כיתה ו'  משך ההצגה: 52 דקות

 

החופש הזה אני בשליטה! - שיחתה המרתקת של ריקי

בחופש הגדול תלמידנו עוברים תהליכים מורכבים הכוללים: זמן פנוי, חשיפה מוגברת לתרבות המערבית, התמודדויות עם פיתויים ועוד. בשיחה נשמע על הקשיים ועל בניית הסתכלות נכונה שתיתן לנו את הכוח לבחור בדברים הנכונים!

גיל: ה'-ו'

 

חופשי ומאושר!?! - סיפורים אישים של אנשים שבחרו בחופש אמיתי...

קורה לעיתים שהגבול בין חופש מלימודים ומבחנים לחופש מכל מחויבות ערכית-מוסרית מיטשטש, והחופש הופך להיות נקודה של התפרקות מוחלטת. בסיפורים אישיים אלו יקבלו תלמידנו כלים להתמודד עם החופש, ויבינו את חשיבותם של בניית גבולות נכונים.

גיל: ה'-ו'

 

זהירות בדרכיםwaze

אוצר הזה"ב

דודי הוא ילד שלא אוהב כללים. לאחר חידון שבו הוא זוכה במקום הראשון, דודי מתעורר בעולם מסוכן. העולם הזה מלא בכבישים ומכוניות, אבל גם ב: אוצר הזהב! בעזרת מונקו הליצן המוזר, דודי מוצא את הדרך אל אוצר הזהב, ולומד את חשיבות כללי הזהירות בדרכים.

הצגה מיוחדת המשלבת להטוטים!

 

"ילד זהב" - הצגה בנושא זהירות בדרכים

ההצגה מאושרת ומסובסדת ע"י משרד החינוך והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

איך מלמדים ילד אדיש ואגוצנטרי לחצות כביש בצורה בטוחה?

למיכאל, השדון-מלאך, יש פתרון. בעזרת ריקודי סטפס, ג‘אגלינג, משחקים, קסמים ומוזיקה עכשווית הוא מלמד את מיקי הילדותי להיות עצמאי בדרך. תוך כדי הצגה הם מגלים שמה שנכון להתנהגות בדרך ובכביש נכון גם להתנהגות בוגרת בחברה. מיקי לומד על התנהגות בדרך ארץ והופך לילד חברותי ומתחשב .

הצגה מהנה וקצבית עם מוזיקה מגוונת, תפאורה ייחודית ועלילה שזורמת עד לסוף מהאגדות!

מתאים לילדים בכיתות ג'-ו', ממלכתי, ממ"ד וחרדי. (ניתן להתאים גם לכיתות א'-ב')

 

זהירות בדרכים - אבי

מופע ייחודי המשלב תכנים חשובים ויסודיים הקשורים בזהירות בדרכים עם קסמים מדהימים ומצחיקים... קסדה על הראש, בכל נסיעה נחגור חגורה, נכיר תמרורים חשובים, נחצה רק במעבר חצייה, ועוד. הכל מתוך קסמים מדהימים וסיפורים מצחיקים.

גיל: א'-ה'