נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

לקראת שבועותshavuot

ויהי בימי קציר חיטים

 

הפרשת חלה בליווי שירים וניגונים - עזרי ואורה

פעילות אטרקטיבית המשלבת נגינה, סיפורים, והבנת השלבים השונים של הפרשת חלה באופן חווייתי. בפעילות נתחבר לעניינה של ארץ ישראל ונלמד על דמותה של רות. כולל הפרשת חלה בפועל.

גיל: ה'-ו'

 

דמותה של רות אז והיום 

שיחה מרתקת על דמותה של רות, שממנה ניתן ללמוד רבות על עצמנו. בין התכנים בהם נעסוק: צניעות, מסירות נפש, חסד ועוד.

גיל: ה'-ו'

 

עליה לרגל - מסע וירטואלי בבית המקדש - הרצאתו של גד

בשיחה זו נבקר בבית המקדש, נכיר את העבודה הנעשית בו (יותאם לפי העבודה הייחודית הנעשית בבית המקדש בכל חג), ננסה להבין את מרכזיותו בעם ישראל בזמן שבית המקדש היה קיים, נראה דגם מרשים של בית המקדש וננסה לחוש בחסרונו ולהתפלל לבניינו.

 

לעלות בהר! - סיפורו המופלא של אביחי

זהו סיפור מופלא על נער עיוור וחרש, שעל אף הקשיים הרבים הצליח לסיים לימודים תיכוניים בישיבה תיכונית בהצטיינות, היה חתן התנ"ך העולמי, שירת ביחידה מובחרת במודיעין ובשב"כ ועכשיו לומד לתואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטה. הכל מתוך אמונה גדולה בקב"ה וביכולת שלו להצליח על אף הכל. זהו סיפור של נתינה למדינה והתקדמות למרות הקשיים העצומים.   סיפור חובה!

גיל: א'-ח' (2 רמות)

 

בזכותה של תורה - הצגה

בנו של גבאי בית הכנסת והאופה של ג'רבה, מחובר לתורה, אך נאלץ לעבוד במקום ללמוד. מתוך אמונה גדולה ולימוד עצמי, הוא גדל בתורה בסתר, תוך שהוא נכנס לשיעורי תורה של בוגרי בית המדרש. סכנה גדולה המרחפת מעל יהודי ג'רבה נמנעת בזכות תורתו של הילד הקטן! מה הייתה הסכנה ומה קשור חלומו של אביו לספרי תורה ריקים?? הצגה מרתקת ומשעשעת על אהבת תורה.

ניתן לשלב הכנת יצירה ייחודית המתאימה למסיבת חומש.

  

שרשרת הדורות! – הצגות מומחזות בליווי נגינה –אביב

ההצגות עוסקות בחשיבות לימוד התורה ויכינו את תלמידכם למעמד החשוב והמרגש של קבלת התורה בשבועות.

 

מעשה שהיה... - הצגת יחיד מרתקת ומשעשעת ע"פ סיפורו של הבעש"ט

חג השבועות זהו החג בו מתגלה מעלתם של ישראל. בהצגה זו, המשתרעת על פני ארצות וימים, נחפש את האוצר. בדרך נברר את מעלתם של ישראל ונלמד על ההשגחה שיש על כל יהודי ויהודי. בסופו של דבר נגלה שהאוצר נמצא ממש לידינו... ההצגה תתחבר לסיפורו האישי של השחקן, שחיפש את הדרך ליהדות ברחבי העולם עד שמצא...

ההצגה מועברת ע"י תומר - שחקן מקצועי ומנוסה, בוגר הסטודיו למשחק של ניסן נתיב.

גיל: ה'-ו'

 

מקבלים חומש ומתחברים לשרשרת.. – סדנא ייחודית לקבלת החומש –גד

הפעילויות הינם הפקה מרתקת ומגוונת, ומעוברת באמצעות מצגות ,סרטונים, מוזיקה ופעילות חווייתית העשרתית יוצרת - המחוברת לעולם הילדים.

בין הנושאים שיעלו: מה היה במתן תורה, למה ניתנה התורה דווקא לעם ישראל, מהם עשרת הדברות, מצוות עשה וללא תעשה, כיצד מכינים ספר תורה, ספרי תורה מתקופות ומקומות שונים, תהליך כתיבת הספר תורה כולל התנסות של התלמידים בכתיבה בקולמוס חשיבותה של התורה ועוד ועוד.