נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

אלול – תשרי

סיפורי תפילה – הופעה      tefila1

שלשה סיפורים קצרים העוסקים בנושא התפילה, מסופרים בהומור ובמתיקות בשילוב ג'אגלינג וסטפס.

1. הבעש"ט מתארח בביתו של יוסל'ה למשך תקופה ארוכה ואיתו  20 תלמידים. יוסלה עושה מאמצים לכלכל את כל החבורה עד שאוזל כספו. מטרת הביקור המסתורי תתגלה בסוף: יוסלה צריך להתפלל מעומק ליבו כדי לזכות לקבל את השפע המחכה לו בשמים.

2. השנה היא שנת בצורת בתקופת בית המקדש . עולי הרגל חוששים לבוא למקדש בגלל המחסור במים. נקדימון בן גוריון קונה 12 מעיינות מים מההגמון הרומאי ומבטיח להחזיר.איך יחזיר מים בשנת בצורת? (מבוסס על סיפור מהגמרא בתענית)

3. בעלי בתים מוכיחים לבעש"ט כי תפילתם מתקבלת לפני ה' כמו בכי של ילד לפני אביו.

גיל: גן-ה'

 

קליקיט – מקליקים ונהנים! – משחק ידע חווייתי בשיתוף הקהל

תוכנית חווייתית המשלבת הקניית ידע בדרך של הנאה, משחק וכיף, כאשר כמעט לכל אחד יש שלט והוא משתתף בצורה פעילה במשחק ידע בשילוב מולטימדיה איכותית (כדוגמת אחד מול 100) , בנושאים הקשורים לימים הנוראים( מנהגים,דינים מושגים ועוד)

 

 

"צלילי אמונה" - הופעתו המרגשת של עופר       adar4

מופע מולטימדיה מרגש לימי אלול וימים נוראים. המופע עוסק בהיבטים שונים של תשובה והתחזקות, תוך שימת דגש על נקודת ההתחברות האישית של כל מאמין אל מציאות היום-יום. המופע שזור בשירי אמונה מוכרים ומקוריים, יחד עם סיפורי חסידים מדורות קודמים ומדורינו ממש, הנוגעים בלבבות וממחישים את כוח ההשגחה בחיינו - אם רק נבחר לפתוח את העיניים והלב...

גיל: א'-ו'

 

הכל א' א' - הצגה מרתקת עם הרבה מסר - תומר

ערב חג, אי-שם בעיירה רחוקה. אברהם ומשפחתו בחובות כבדים, פריץ מרושע רודף אחריהם, רב העיירה לקה במחלה חמורה, כשלפתע - צמד בלשים שלומיאלי מגיע אל העיירה לחקור היכן חבוי האוצר המסתורי, ולמי הוא בכלל שייך...

הצגה מרתקת ובעלת מסר חינוכי חשוב וברור. בשילוב תלבושות, תפאורה עשירה ומוסיקה איכותית.

גיל: א'-ו'

 

סיפורי קרליבך בליווי ניגונים

בפעילות חווייתית זו, נשמע סיפורי קרליבך מרגשים לקראת ימי התשובה בשילוב ניגונים ובהשתתפות התלמידים.

גיל: א'-ו'

 

בזכות מצוות כיבוד הורים - תיאטרון בובות - שירה              bubot

הצגת בובות חווייתית, המספרת את סיפורו של אריק המתקשה לשמוע בקול אימו. הוא ממשיך לשחק במחשב גם כשקוראים לו מספר פעמים, ומגיב בצורה לא מכובדת. אך אחרי שהוא לומד על חשיבות מצוות כיבוד הורים הוא משנה את דרכו, גם בזכות עוד משהו ששמע...

גיל: גן-כיתה ג'

 

המלך בשדה! - מעגל מתופפים ייחודי לימי הסליחות - שחר

מעגל מתופפים בשילוב כלי נגינה, סיפורים, פיוטי סליחות והרבה מסרים לצד כיף ולימוד מקצבים מניגוני הסליחות. משולב עם מצגת יפה של שירים וסיפורים.

גיל: א'-ו'

 

מעשה שהיה – הופעתו של תומר

 בהצגה זו, המשתרעת על פני ארצות וימים נחפש את האוצר ובדרך נברר את מעלתם של ישראל, נלמד על ההשגחה שיש על כל יהודי ויהודי ונפנים מהי מעלתם של ישראל. בסופו של דבר נגלה שהאוצר נמצא ממש לידינו... ההצגה תתחבר לסיפורו האישי של השחקן שחיפש את הדרך ליהדות ברחבי העולם עד שמצא...

ההצגה מועברת ע"י תומר – שחקן מקצועי ומנוסה בוגר הסטודיו למשחק של ניסן נתיב

 

חשיבותו של המעשה ה"קטן" - תיאטרון בובות - שירה

הצגת בובות חווייתית המשולבת בהומור רב. ההצגה מספרת את סיפורו של ילד שרצה לעשות מעשים טובים, אך תמיד חיפש את המעשים הגדולים ושכח שדווקא ה"קטנים" הם החשובים באמת!

גיל:ד'-ו'

 

"עד שיירצה את חברו" – שיחות והופעות בנושא בין אדם לחברו

אין דבר כזה ילד רע – אושי גרוס

זוהי הופעתו המרתקת והנוגעת ללב של אושי גרוס, בדרן וחקיין בעל יכולות ווקליות מרשימות, שהיה בילדותו ילד עם קשיי למידה וקשיים נוספים שדרדרו אותו למחוזות של עצבות ותסכול. עד שב"ה הוא פגש אנשים טובים שבעזרת המוזיקה החזירו לו את האמונה בעצמו ואת השמחה . אושי מספר כיצד הוא הגיע למה שהגיע ומדוע אסור אף פעם להתפס לייאוש ועצבות. זהו סיפור של התמודדות עם קשיים , אמונה בעצמך ובסובב אותך, סיפור שיחנך אותנו להסתכלות בעין טובה ומתוך לימוד זכות על עצמינו ועל הסובב אותנו.

גיל: ד-ו

 

עולם חסד ייבנה! - שיחתו המרתקת של יניב

מסע קולנועי המלווה בקטעי סרטים וסיפורים מהשטח, הנוגע במשמעויות השונות והמגוונות של מידת החסד. מתי כן ומתי לא? עד כמה? למה זה כל כך חשוב? מה זה עושה לנו? ועוד ועוד היבטים משמעותיים בנושא החסד.

גיל: ד'-ו'

 

מה עושים כשלא רואים?  –סיפורו המרגש של יניב

בגיל 18 איבד יניב את מאור עיניו. למרות הקושי הגדול החליט יניב להמשיך קדימה ובמשך הזמן  הקים מרכז לכישורי חיים המפגיש ילדים עם עולמם של החריג. במרכז לומדים על עולמם של העיוורים, כיצד לכבד אדם למרות השונות שלו . בסדנא מרגשת זו, יניב יספר את סיפורו, יסביר וידגים בעזרת כלב נחיה, כתב ברייל ואמצעים נוספים כיצד חי העיור ומה עוזר לו להסתדר אך גם יסביר עד כמה חשוב לקבל את השונה ועד כמה כל אחד מאיתנו הוא בעצם אדם שונה.

 

כלנית לבנה בין כלניות אדומות - הופעתו של תמירkalanit

הצגת יחיד מרגשת ומלאת מסרים של תמיר, שחקן מקצועי, המבוססת על סיפור אמיתי ומספרת על עולמו של ילד חריג וההתמודדויות הלא פשוטות שלו עם החברה מסביב. ההופעה מחדדת נקודות חשובות רבות בנושא בין אדם לחברו ויחס לזולת. בסוף ההופעה ניתן יהיה לשאול שאלות את השחקן.

גיל: ה-ו

 

קמצא ובר קמצא

ההצגה מעלה בצורה מרתקת את הסיפור המוכר על המשתה שערך העשיר. בית המקדש חרב על שנאת חינם ובע"ה ייבנה מחדש ע"י אהבת חינם.

 

דני וגברת לוי הזקנה

הצגה מתוך הספר "נחמד מכל ימים" המספרת על דני השובב  הנוהג להציק לגברת לוי הזקנה עד למפגש בערב ראש השנה בו מצא את גברת לוי שוכבת חולה במיטתה. המפגש הזה גרם לו לשינוי בהתנהגות ולרצון לחזור בתשובה עד לסוף המרגש...

גיל: 3-8

לקראת יוה"כ  וחג הסוכות

עליה לרגל בשלושת הרגלים - שיחה בעזרת מצגת מולטימדיה - רן

מצגת מולטימדיה הממחישה את ההכנות שעשו עולי הרגלים, הדרך הארוכה, והחוויה שעברו האנשים בבואם למקדש.

גיל: ה'-ו'cohen

 

עבודת כהן גדול ביוה"כ - רן רשף

מצגת מולטימדיה, בשילוב תמונות תלת-ממדיות, על עבודתו של הכהן הגדול ביום הקדוש לעם היהודי, בתקופת המקדש. המצגת מתחילה בהכנות, כשבוע לפני יוה"כ, ומלווה את הכהן הגדול עד לנעילת שערי ההיכל בסיום יוה"כ.

גיל: ה'-ו'

 

משיב הרוח ומוריד הגשם - רן רשף

סדנא בנושא המים, בליווי סרט הכולל תצלומים נדירים, מתקופת התנ"ך ועד ימינו. בסדנא נלמד על חשיבות המים, סכסוכי מים במקרא, והגשם כמחזק את הקשר בין האדם לאלוקיו.

גיל: ד'-ו'