נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

 

סדנת "ירושלים שלי"

 

בסדנא זו נלמד ברמה בסיסית על חשיבותה של ירושלים, ומתוך הלימוד על ירושלים "נתחבר" אליה יותר, נשמח ששבנו אליה במלחמת ששת הימים, נבין את חשיבותה ונלמד שיש לנו למה לשאוף, כיוון ששחרור ירושלים עדיין לא מספיק, ואנחנו עדיין כמהיים לבניין בית המקדש.

 

       אמצעי עזר: תיאטרון בובות, סיפור בשקפים,  הצגה,משחק מסלול ענק  ועוד.

 

       גיל: כיתות א' – ד'

 

 

סדנת "בלעדיה אני חצי בנאדם"...

 

בסדנא זו נפגש עם השמחה שבשחרור ירושלים, ונראה מדוע נבחרה דווקא ירושלים למקום המקדש. ננסה להבין מהיכן נובעת קדושתה של ירושלים, ובמה מתבטאים הגעגועים והכיסופים אליה כל השנים. נסיים בכך ששמחתנו אמנם גדולה היא, אך לא שלימה, עד שיבנה בית המקדש במהרה.

 

אמצעי עזר: הצגה בשיתוף התלמידים, סרטון, קפה- דילמה, הפעלה מרתקת,משחק מסלול ענק  ועוד.

 

גיל: כיתות ה'-ו'

 

 

יצירת "ירושלים הבנויה"

 

jerusalem5

ביצירה זו כל תלמיד יעצב עמוד אישי, תוך הבעת רגשי ליבו לתפילת "ירושלים הבנויה". היצירה תורכב מעמוד תפילה שכל תלמי ד יעצב כראות עיניו- בפסוקים, תפילות, בקשות לכותל, תמונות, כתיבה אישית, וקישוט נרחב. משך יצירה מינימלי- 35 דקות (בנוסף לסדנא)

 

 

ההצגה- "ירושלים עיר שחוברה לה יחדיו"-אהבת חינם

 

בהצגה זו נפגוש את הסיפור המפורסם של האחים האוהבים אוזו ומוזו מכפר קקרוזו, אשר בעקבות מריבה קטנה, בנו חומה גבוהה והתנתקו אחד מהשני... בהצגה נלמד עד כמה חשוב הכבוד אחד לשני, האכפתיות, לשון הרע, ההתמודדות החיובית מול השוני שיש לכל אחד, לימוד זכות, עין טובה, רגישות לזולת ועוד , ובזכות כך ייבנה בית המקדש השלישי וירושלים תהיה שלמה ובנויה באמת.

 

ההצגה מועברת ע"י 4 שחקניות בליווי מוסיקה, תלבושות ותפאורות מתאימות