נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

בין המיצרים - ירושלים

ירושלים שבלב! - הופעתו של אליעזר

סיפורו של ניסים ציון המגיע לארץ מספרד הרחוקה לכותל המערבי בירושלים. הוא פוגש בדרכו דמויות ירושלמיות צבעוניות, חרדי, חילוני, אוהד בית"ר, עולה חדש, חסיד ברסלב ועוד, וסוחף את כולם ביחד למסע מרתק אל ירושלים של פעם. במסעו עובר ניסים ציון במקומות רבים ברחבי הארץ בתקווה להגשים את חלומו להטמין פתק בכותל המערבי. זוהי דרמה משעשעת במיטבה. הצגת יחיד שבמהלכה מחליף השחקן דמויות רבות תוך גילויי יכולות משחק מדהימות.

 

מאבק ואמונה בדרך לירושלים - הצגה בשילוב נגינהpalmah

סיפורה של יחידה מהפלמ"ח שמקבלים הוראה להעביר מים ואוכל לירושלים הנצורה, הם נערכים ורגע לפני היציאה לדרך הם מקבלים משימה נוספת להעלות ילד שגר בירושלים. מכאן ממשיכה העלילה דרך עיניו של הילד שרואה את הקרבות בדרך לירושלים לאחר מכן כשגדל, משתתף בעצמו כחייל בשחרור ירושלים. ההצגה ממחישה את החשיבות של ירושלים ואת מרכזיותה לאורך הדורות.

ניתן להוסיף נגן + שירי ירושלים.           גיל: א'-ו'. משך ההצגה: כשעה

 

האוצר של ירושלים - הצגה עם אהרון

ילד בשם יוני מוצא ידית דלת בחצר ביתו, ותוהה על המציאה. המציאה מובילה למסע ארכיאולוגי בו הוא מחפש אוצר בירושלים. הוא חופר באדמה, ובמקום אוצרות מוצא בגדים וחפצים של דמויות מן העבר. כל דמות נותנת ליוני עוד מבט על ירושלים, ועוד קשר לעיר, עד שיוני מגלה שמצא אוצר אחר ממה שחשב בהתחלה. הצגה מרגשת, מפתיעה ומצחיקה. הילדים שותפים לחוויית החיפוש והגילוי, לומדים על ירושלים לתקופותיה השונות בצורה חווייתית, ונשארים במתח עד הסוף.

גיל: טרום חובה - ה'. משך ההצגה: 45 דקות     

 

pantomimaשרשרת הדורות - הופעתו של עופר

מופע פנטומימה ייחודי, המספר את סיפורה של ירושלים לאורך הדורות בדרך חווייתית ומהנה.  גיל: א'-ו'

 

האבן המסתורית ברחבת הכותל! - הופעתו של אביב

מה סיפורה של האבן המסתורית שרואה גילי בחלומו, עת נרדם ברחבת הכותל המערבי ביום ירושלים? מסע מראשית הבריאה ועד ימינו תוך מפגש עם דמויות מהעבר המספרות את סיפורה של העיר הקדושה בעולם.

במופע המשלב הצגה, נגינה, ושירה נלהבת נתחבר לסיפורה של ירושלים וסיפור של המקדש.

 

גבורת הילדים - נפתלי

אביעזר הקטן מוצא מערה סודית בהרי ירושלים שדרכה ניתן להיכנס לירושלים הנצורה. הוא וחבריו מחליטים בגבורה ובאמונה למצוא את יהודה המכבי ולגלות לו את סוד המערה. בדרך ליהודה המכבי נתפס אביעזר ע"י היוונים ועובר הרפתקאות מיוחדות. האם יצליח אביעזר להגיע ליעדו? האם יצליחו היהודים לטהר את בית המקדש? כל זאת ועוד בהצגה ייחודית ומרגשת, המגוללת את הסיפור ההיסטורי של חג החנוכה דרך מסרים של אמונה תפילה וגבורה.

גיל: א'-ו' 

 

"חברה מזמן אחר"- הצגה

הצגה יפה ומרגשת עם תפאורה מושקעת, שחקניות מקצועיות ומוסיקה. ההצגה מספרת את סיפורה המופלא של ירושלים לאורך הדורות דרך מבטה של ילדה שחוזרת במנהרת הזמן. הדמות הראשית גורמת להזדהות מוחלטת איתה , ועם עברה המפואר של ירושלים.  בהצגה ניתן להריח בחוזקה את ניחוחה של ירושלים לאורך הדורות.

 

גיל: א'-ו'

 

החלום לארץ ישראל

סוחר יהודי פשוט גר בכפר קטן בחול וחולם להגיע לארץ ישראללאחר שחברו הטוב מוצא לו שיירה הנוסעת למקום כיסופיו, יוצא לו לדרכומספר שנים לאחר מכן,  הוא חוזר לכפרו  ושומר בסוד את הסיבה לחזרתו.מדוע חזר עקיבא?  האם הגיע לארץ המובטחת, או שמא  לא

 

שחק אותה -אבי 

חידון וכתבי חידה בשילוב מצגות מחשב ומוסיקה -מועבר בכמה רמות בהתאם לדרישת המוסד

 

סיור וירטואלי תלת מימדי בירושלים - רן

שיחה + מצגת, בשילוב מוסיקה ואנימציה, המספרים את סיפורם של אתרים מרכזים בירושלים.       גיל: א'-ו'

 

שלטקליקיט - מקליקים ונהנים! - משחק ידע חווייתי בשיתוף הקהל בנושא ירושלים

תוכנית חווייתית המשלבת הקניית ידע, בדרך של הנאה, משחק וכיף. כמעט לכל אחד יש שלט והוא משתתף בצורה פעילה במשחק. בשילוב מולטימדיה איכותית (כדוגמת אחד מול 100).

מותאם לכל גיל לפי בקשת המוסד!

 

אריה ברחובות ירושלים –סיפורו של הצדיק  ר' אריה לוין – הסופרת עדי

סיור וירטואלי בשילוב מצגת, על חייו ומקצת פועלו של ר' אריה לוין. בהרצאה ניפגש עם מקומות בירושלים בהם פעל, עם מעשי החסד המופלאים שלו וניזכר בירושלים של פעם...

גיל: א'-ו'

 

מכתב לאבא - הופעת יחיד של עידו

סיפור יפה על אחים טובים שהופכים להיות אויבים וחוזרים להיות אוהבים. הצגה שעוסקת בקנאה, תשובה ותפילה וזכתה לתגובות מצוינות בכל רחבי הארץ. כולל מוזיקה ותפאורה.

גיל: א'-ו'

 

אין דבר כזה ילד רע - אושי גרוס

זוהי הופעתו המרתקת והנוגעת ללב של אושי גרוס, בדרן וחקיין בעל יכולות ווקליות מרשימות, שהיה בילדותו ילד עם קשיי למידה וקשיים נוספים שדרדרו אותו למחוזות של עצבות ותסכול. עד שב"ה הוא פגש אנשים טובים שבעזרת המוזיקה החזירו לו את האמונה בעצמו ואת השמחה . אושי מספר כיצד הוא הגיע למה שהגיע ומדוע אסור אף פעם להיתפס לייאוש ועצבות. זהו סיפור של התמודדות עם קשיים, אמונה בעצמך ובסובב אותך, סיפור שיחנך אותנו להסתכלות בעין טובה ומתוך לימוד זכות על עצמינו ועל הסובב אותנו.

גיל: ד'-ו'

 

עזר בר מזל

עזר הוא איש טוב לב שמח ועליז אך - מה לעשות - חסר מזל. לעזר יש חלום: לעבוד יום אחד אצל המלך בארמון. אך מאחר שאין לו מספיק אמונה בעצמו, הוא נופל ברשתם של רמאים ונוכלים,  ומתרחק מעצמו ומחלומו. הוא מידרדר ומידרדר, עד שמבין בדרך הקשה שרק אם יהיה נאמן  לליבו ולמצפונו, יוכל להגשים את חלומו. אך בינתיים הוא שבוי בידי הנוכלים...  האם יוכל לצאת מרשתם? האם יאיר לו המזל פנים? הצגה מצחיקה שעוסקת בנושאים רציניים: עמידה בניסיון, לחץ חברתי ולקיחת אחריות.

גיל: גן-כיתה ו'      משך ההצגה: 52 דקות

 

ובהתקרב שבת המלכה...

yokel2אור של שבת - הצגתו של אהרון

שלום, איש עניו שמחאוהב את השבת ומוצא תמיד את הדרך איך לכבד אותה ולשמוח בה

יש מי שלא אוהב את השמחה הזו ומנסהל הפריעהשטן. שבת אחת עומד שלום מול פיתוי  גדול. האם אהבתו של שלום לשבת תעמוד במבחן? איך עומדים בניסיון? הצגה משעשעת, מלווה בשירים, שעוסקת באהבת השבת, בכח התפילה ובהתמודדות מול ניסיון.

(מבוסס  על סיפורו של שי עגנון- הפרוטה)  משך ההצגה: 45 דקות  גילאים: גןו

 

זהירות בדרכים

אוצר הזה"ב

דודי הוא ילד שלא אוהב כללים. לאחר חידון שבו הוא זוכה במקום הראשון, דודי מתעורר בעולם מסוכן. העולם הזה מלא בכבישים ומכוניות, אבל גם ב: אוצר הזהב! בעזרת מונקו הליצן המוזר, דודי מוצא את הדרך אל אוצר הזהב, ולומד את חשיבות כללי הזהירות בדרכים.

הצגה מיוחדת המשלבת להטוטים!

 

car"ילד זהב" - הצגה בנושא זהירות בדרכים

ההצגה מאושרת ומסובסדת ע"י משרד החינוך והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

איך מלמדים ילד אדיש ואגוצנטרי לחצות כביש בצורה בטוחה?

למיכאל, השדון-מלאך, יש פתרון. בעזרת ריקודי סטפס, ג‘אגלינג, משחקים, קסמים ומוזיקה עכשווית הוא מלמד את מיקי הילדותי להיות עצמאי בדרך. תוך כדי הצגה הם מגלים שמה שנכון להתנהגות בדרך ובכביש נכון גם להתנהגות בוגרת בחברה. מיקי לומד על התנהגות בדרך ארץ והופך לילד חברותי ומתחשב .

הצגה מהנה וקצבית עם מוזיקה מגוונת, תפאורה ייחודית ועלילה שזורמת עד לסוף מהאגדות!

מתאים לילדים בכיתות ג'-ו', ממלכתי, ממ"ד וחרדי. (ניתן להתאים גם לכיתות א'-ב')

 

זהירות בדרכים - אבי

מופע ייחודי המשלב תכנים חשובים ויסודיים הקשורים בזהירות בדרכים עם קסמים מדהימים ומצחיקים... קסדה על הראש, בכל נסיעה נחגור חגורה, נכיר תמרורים חשובים, נחצה רק במעבר חצייה, ועוד. הכל מתוך קסמים מדהימים וסיפורים מצחיקים.

גיל: א'-ה'