נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

לקראת יום י"ז בתמוז--  "בגלל שנאת חינם חרב בית המקדש, ובזכות אהבת חינם ייבנה"

בהצגה זו נפגוש את הסיפור המפורסם של האחים האוהבים אוזו ומוזו מכפר קקרוזו, אשר בעקבות מריבה קטנה, בנו חומה גבוהה והתנתקו אחד מהשני... בהצגה נלמד עד כמה חשוב הכבוד אחד לשני, האכפתיות, לשון הרע, ההתמודדות החיובית מול השוני שיש לכל אחד, לימוד זכות, עין טובה, רגישות לזולת ועוד ..brother

ההצגה מועברת ע"י 4 שחקניות בליווי מוסיקה, תלבושות ותפאורות מתאימות.

 

בזכות אהבת חינם...- הסדנאות

בסדנאות אלו נבין כי מאורעות רבים וקשים שעברו על עמנו ובראשם חורבן בית המקדש נגרמו בגלל שנאת חינם, וביהמ"ק השלישי יבנה בזכות שנרבה שלום בין איש לרעהו. בסדנאות אלו נעסוק בצורה חווייתית, תוך שימוש באמצעי עזר מגוונים בבעיות הגורמות לנו ליחס שלילי כלפי סביבתנו ובדרכים לפתרונן. בסדנא יעלו בעיות כמו התחשבות בשני ובשונה, לימוד זכות, תקשורת נכונה בין אנשים, שליטה על כעס ועוד.

אמצעי עזר: סרטון, סיפור בשקפים, הפעלות מגוונות ועוד. גיל: כיתות א' – ו'  (ב2 רמות)

 

לקראת החופש הגדול- פעילות חוויתית- תרבות הפנאי

החופש הגדול הגיע ולילדינו יש המון זמן פנוי ולא תמיד הם יודעים כיצד לנצלו. בסדנא זו ננסה ללמוד עם התלמידים כיצד לתכנן סדר יום, ולנצל את הזמן למטרות חיוביות ובונות וכיצד ניתן בחופש הגדול ליהנות ולכייף מבלי לפרוץ גבולות. כמו כן ננסה לבחור ביחד עם התלמידים פעילויות שימלאו לנו את ימי החופשה.

אמצעי עזר: משחק סיטואציות, דיון, יצירה, סרטון, סיפור בעזרת אמצעי המחשה ועוד.

גיל: כתות א'- ו' (2 רמות)

 

החופש קורא לנו להתנהג בזהירות! - סדנא

בחופשה הארוכה נחשפים תלמידינו לסכנות רבות, בכביש, במחנאות, בקיטנות ועוד. בסדנא זו ננסה להסביר לתלמידים על ערכו המיוחד של האדם שנברא בצלם אלוקים ומתוך כך יבין התלמיד את האחריות המוטלת עליו לשמור על עצמו, ועל הסובבים אותו. 

אמצעי עזר: משחק עמדות, סיפור בשקפים, הצגה, קלטת שמע ועוד גיל: כתות א'- ו' (2 רמות)