נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

            לקראת פורים

מגוון הופעות וסדנאות חינוכיות

מעגל מתופפים ארץ ישראלי - שחרמתופף

מעגל מתופפים בשילוב כלי נגינה וכיף, עם דגש על חיבור ללוח השנה ובהקשר של פורים בנושא השמחה. בנוסף ניתן לשלב גם שירה ודיון על מגוון נושאים, בשילוב הצגה בנושא השמחה.      

  גיל: א'-ו'

 

יום הפנינג חינוכי- חווייתי עם מגוון הפעלות לבחירה

אנו נארגן עבורכם יום הפנינג הכולל מגוון רחב של תחנות בניהם: איפור, מתנפחים, הצגות חינוכיות לפורים, מעגל מתופפים, ג'אגלינג, קסמים, יצירה, ODT ועוד ועוד. את היום ניתן להזמין לכל מקום בארץ ואנו נדאג לכל הפרטים עמ"נ שתלמידכם ייהנו מיום עשיר בתוכן, בכיף ובחוויה

 

חיבת הלבבות לפורים – פורים שמחחחחח!

חגיגה של מוסיקה שמחה וריקודים. האם יצליח פנחס לעשות את הבלתי אפשרי בכוח סודו של הרבי? מופע המחבר את הילדים לעוצמות הגלומות בהם בכח שמחת פורים.  ניתן להוסיף נגנים וכן סדנת תיפוף.                     גילאי א'-ו'

 

מהמגילה נגילה - הופעתו של עופר גורןhumash1

הופעה מצחיקה שמספרת את סיפור המגילה בעיניי המדרש בצורה חווייתית ומבדרת.   גיל: א'-ו'

 

חברות בכל מחיר! – תאטרון אופיר

בחג הפורים כולם מתחפשים ושמחים מה יעשו שני חברים טובים שרבו והם קצת עצובים להתחפש הם יכולים אבל לשמוח קצת מתקשים איך הם יחגגו את הפורים? הצגה ססגונית ומצחיקה המעבירה בחן רב את הדרמה הגדולה של ילד דיסלקטי דחוי חברתית שמצליח להקרין את היופי שבו למרות הכל.         גילאי א'-ו'

 

רק לשמוח יש! - פעילות בנושא השמחה, בשילוב ניגונים, ריקודים וסיפורים

בתוכנית מגוונת הכוללת שירה, ריקודים וספורים, נעמיק בשאלה: כיצד שמחים באמת? מדוע ריגושים חיצוניים לא בהכרח מביאים לשמחה אמיתית?

בין המרצים והמנגנים –ירון סופר, זיו שפיר, דפנה חסדאי, הרב אייל יעקובוביץ',  רויטל שמחי, עופר חתוכה, מירי אור, נתנאל קראוס ועוד.   גיל: א'-ו'

 

מופע אימפרוביזציה חווייתי! -  יואב עמיר

קטעי תיאטרון מאולתרים, ספונטניות ודמיון, והכל בערב שכולו אלתור! המקומות, הדמויות וכל ההתרחשויות ניתנים לשחקנים מהקהל, ללא הכנה מראש וללא תיאום כלל! משחקי אימפרוביזציה מצחיקים עד דמעות עם טעם של עוד...  מה יהיה? את זה אתם קובעים!  המופע יכול להיות רק מבדר ומגבש אך גם יכול לעסוק במגוון נושאים בהתאם לבקשת המוסד. המופע משלב חוויה, צחוק והנאה. 2 שחקנים + נגן + מנחה (ניתן גם בפורמט זול יותר של מנחה ושחקן)

גיל: ד'-ו'

 

הליצנות  הרפואית - הופעתו של יואב עמיר / עמנואל מאיר/איציק אילו/ עמיחי אנקריclown1

לשמוע, להתרגש ובעיקר... לצחוק משיטת ריפוי בהומור ובצחוק. ראו איך הליצנות, ההומור והצחוק הם כלי ליצירת תקשורת! עבודת ליצנים במחלקות החולים באמצעות טכניקות ושיטות מיוחדות במינם. במופע הדגמות אוטנטיות  של הנעשה בחדרי החולים, בשיתוף עם הקהל.  לראות ולא להאמין – ליצנות במיטבה! על כוחו של החיוך ועוד הרבה מאוד, תוכלו לשמוע ולראות במופע ליצני ורציני מאוד!

גיל: א'-ו'

 

שחק אותה לפורים - אבי רז  

פעילות חינוכית-היתולית, המשלבת חידון וכתבי חידה לחג פורים, בשילוב מצגות מחשב ומוסיקה. (מועבר בכמה רמות ובהתאם לדרישות המוסד).  גיל: א'-ו'

 

תראו מי שמדבר! - הרצאתו החווייתית של צבי אופיר

דיבור הוא בדרך כלל במילים, אך לא פחות מכך הוא נעשה בצורה בלתי מילולית על ידי שפת הגוף שלנו. בהרצאה זו, המלווה בהתנסויות ובדוגמאות אור קוליות רבות, נלמד על תקשורת בלתי מילולית. כיצד ניתן להעביר מסרים בעזרת תנועות הגוף, מה אנו מעבירים לזולת כשאנו מדברים איתו ומדוע ישנה חשיבות מרובה להגיד בצורה בלתי מילולית את מה שאנו באמת רוצים.

גיל:ד'-ו'

 

הופעתו של עופר חתוכה - בשילוב נגינה, הרקדה, סרטונים והרבה תוכן!

הופעה מרתקת לפורים המשלבת הרקדה, שירים, מצגות מולטימדיה, סיפורים ודברי תורה, המותאמים לאופי התלמידים ולדרישות המוסד. מרגש ומחזק!

גיל: א'-ו'

 

מי רוצה להיות מיליונר - על מגילת אסתר - רן רשף

משחק המשלב קטעי וידאו, אנימציה ותמונות, המספרות וממחישות בצורה הומוריסטית את סיפור המגילה.    גיל: א'-ו'

 

פורים באיסטנבול - הצגה של תיאטרון נדודים

ההצגה החדשה שעולה בפורים עוסקת בעלילה שקרתה באמת...

באיסטנבול שבטורקיה קם שליט שגזר גזרות כדי לפגוע בשמחת הפורים של יהודי המקום. ההצגה מעלה בפני הצופים את סיפורם של היהודים בגלות, ומעבירה מסר של גבורה, אמונה ודרכים יצירתיות להתמודד עם גזירות.

 בזכות  האמונה וקיום המצוות נושעו היהודים במשך הדורות.

ההצגה ערכית, מצחיקה וסוחפת!

גיל: א'-ד'

 

תיאטרון 'שגעון' מציג את סיפור המגילה- מה באמת קרה שם?purim1

תיאטרון 'שיגעון' מזמין אתכם לצפות בסיפור מגילת אסתר מתרחש כאן ועכשיו.
גיבורי המגילה, כפי שאף פעם לא הכרתם, יופיעו בפניכם בסיפור המוכר והידוע – בניחוח חדש ולא כל כך רגוע...

 

מי מסתתר מאחורי המגילה - הצגה של תיאטרון תיקונים

הילדים מרותקים, מעמיקים ומפנימים את הערכים מהמגילה עם חוויה תיאטרלית ומצחיקה!

חווית תיאטרון ערכי שמגלה את הפן העמוק שבמגילת אסתר, וכל זה דרך זוויות שונות ומפתיעות, דמויות מתחלפות, צחוק, שירים וכיף גדול.

ההצגה נוגעת בערכים מן המגילה שרלוונטים לימינו, כגון: שמירה על זהות יהודית, צניעות, ענווה מול רדיפת כבוד, אמונה מול מקריות, פירוד ואחדות בעם ישראל    ועוד...

שחקנים: אהרן יוקל ועופר מימראן       גיל: א'-ו'

 

ההמן שאסר משלוח מנות - הצגה של תיאטרון נדודים

לחתונתם של חתן וכלה יתומים שתתקיים סמוך לפורים, אוספים כל יהודי העיר סכום כסף נכבד. השליט באותה עיירה, שחייב סכום דומה למלך, מחליט לכלוא את החתן עד שהיהודים ישלמו עבורו את סכום הכסף הנדרש. בנוסף הוא גוזר עליהם שלא לתת משלוחי מנות בפורים.

כיצד ניצל אותו חתן ונישא לכלתו? והאם נשלחו באותה שנה משלוחי מנות בין יהודי העיר?  זאת ועוד בהצגה מצחיקה ומרתקת!      גיל: א'-ד'

 

סדנת איפור עם לאה פז

בסדנה נכיר סגנונות וחומרים באיפור, נלמד על האיפור בתנ"ך לאורך הדורות, ולא נשכח גם לאפר את עצמינו...

 

המעיל המופלא - הצגה של תיאטרון עמוקהpurim3

מוטקה הוא מטאטא רחובות פשוט, שחולם להיות חייט מפורסם. יום אחד חלומו מתגשם, והוא הופך להיות החייט האישי של הפריץ. האם מוטקה יצליח לזכור מי הוא ומאין בא? ומה קורה כאשר הגורל מתהפך והפריץ זועם? הצגה ערכית ומצחיקה על פי סיפור חסידי, בעיבוד מיוחד לפורים.

גיל: א'-ו'


מעשה בביטחון–יניב נחמיאס

הצגה חווייתית ומצחיקה בשילוב קסמים וניגונים. ההצגה, המבוססת על סיפורו של  של ר' נחמן 'מעשה בבטחון', מועברת בשיתוף התלמידים. ההצגה מעבירה את המסר של אמונה ובטחון בקב"ה כמפתח להשגת שמחה אמיתית. הצגת יחיד של יניב נחמיאס שחקן מקצועי בוגר הסטודיו למשחק של ניסן נתיב. בשילוב נגן המנגן בין השאר על סנטור –כלי יחודי.


הכל א' א' הצגה מרתקת עם הרבה מסר- תומר רהטאוז

ערב חג אי שם בעיירה רחוקה . אבהרם ומשפחתו בחובות כבדים. פריץ מרושע רודף אחריהם, רב העיירה לקה במחלה חמורה כשלפתע צמד בלשים שלומיאלי מגיע אל העיירה לחקור היכן חבוי האוצר המסתורי, ולמי הוא בכלל שייך...

הצגה מרתקת בעלת מסר חינוכי חשוב וברור בשילוב תלבושות עשירה ומוסיקה איכותית מתאים לגילאי א'-ו'

 

סדנאות יצירה - תיאטרון גלעד

סדנת סבונים ריחניים. הכנת פיצות/ פיתות בטאבון, מבחר של רטבים וגבינות. סדנת שעווה וחימר, עבודה בעץ או על חלוקי נחל, טכניקה של הדבקת מפיות וצביעה

עבודה בחימר- הילדים יוצרים בחימר לבן ומיוחד חול צבעוני בצק סוכר, הילדים לומדרים להכיר את החומר ולהכין ממנו סוכריות יפהפיות.

מתאים לכל הגילאים, גם למבוגרים

 

סדנת בלונים עם איציק אילו/איתמר ויזלadar2

איציק ואיתמר, ליצנים רפואיים המעבירים בסדנא זו פעילות המשלבת כיף, הנאה וערכים  בשילוב פעילות חווייתית ומשחקי חברה – כל ילד יוצא עם בלון מעוצב.

 

יודלה ומשלוח המנות –תאטרון נקודה טובה 

הצגת יחיד משעשעת ספוגה באווירת חג הפורים יודלה, ילד חביב ואמיץ מחליט לצאת נגד פקודתו של שוטר העיירה ולקיים מצות משלוח מנות האם יצליח? האם ייתפס? ואיך יצא הדג מגרונו של איוון? בואו להכיר את קלמן מוכר הבייגלך, איוון השוטר, הרבי הקדוש ועוד דמויות ססגוניות ומשעשעות... הצגה מצחיקה וצבעונית על סיפור גבורתו של ילד יהודי ומסירות נפש למצוות משלוח מנות על רקע אווירת פורים בעיירה היהודית.

 

סדנת איפור ודרמה –אילה פרל

בסדנא זו  נכין הצגה, נתנסה בקטעי דרמה כל זאת בשילוב איפור ותחפושות.

משלוח מנות איש לרעהו ומתנות לאביונים  החסד שבפורים


בלוני השמחה! - שיחתה המרתקת של שירה מילר

שירה מילר, אומנית בבלונים שהיא גם אחות במקצועה נעזרת בבלונים על מנת לשמח, ועל ידי כך לעזור להחלמתם של חולים בבתי חולים. בשיחה זו, נשמע על כוחה של השמחה וכן על חשיבות ההתנדבות והחסד שתורמת כה רבות לחולים, אך לא פחות מזה למתנדבים עצמם! השיחה בשילוב מצגת מרגשת והדגמות משעשעות בבלונים. ניתן להזמין גם כסדנת בלונים לקבוצות קטנות יותר עם התנסות של התלמידים.

גיל: ה'-ו'

 

עיניים של אמונה! - סיפורו של חגי לוי

סיפורו של חגי לוי שאיבד את הראיה בגיל 14. הדבר גרם לו למשבר קשה, אך מתוך המשבר הוא קיבל החלטה לצמוח ולראות בנכות ובקושי מקפצה. מתוך זה הכיר את אשתו, התחתן הקים משפחה וחי באמונה גדולה ובאופטימיות. בשיחה מועברים מסרים חשובים באמונה ובין אדם לחברו, עם המון הומור. השיחה מחברת את התכנים לחיים היומיומיים של הילדים. לצד המסרים לומדים התלמידים כיצד חי עיוור, מה עוזר לו להתמודד ביום יום ומהו היחס הנכון לעיוורון.

גיל: א'-ו'

 

כוחן של מילים! - סיפורה המרגש של לאה

סיפורה האישי של לאה, שחקנית ומורה למוזיקה, מגמגמת אך מצליחה על אף זאת להגיע להישגים רבים בחייה האישיים. ההופעה מועברת בשילוב נגינה ושירה ועם הרבה הומור ומעבירה את המסר שבעצם כולנו מגמגמים, כל אחד בתחומו. ואם לאה מצליחה לצמוח מתוך הקושי אז כולנו יכולים! בשיחה גם יעלה נושא משמעותם של מילים והחשיבות שיש בשמירה על כוח הדיבור.

 

עולם חסד ייבנה! - שיחתו המרתקת של יניב לחמני

שיחה המלווה בקטעי סרטים וסיפורים מהשטח, ונוגעת במשמעויות השונות והמגוונות של מידת החסד. מתי כן ומתי לא? עד כמה? למה זה כל כך חשוב? מה זה עושה לנו? ועוד היבטים משמעותיים בנושא החסד.       גיל: ד'-ו'

 

אין דבר כזה ילד רע - אושי גרוס –adar3

זוהי הופעתו המרתקת והנוגעת ללב של אושי גרוס, בדרן וחקיין בעל יכולות ווקליות מרשימות. אושי היה בילדותו ילד עם קשיי למידה וקשיים נוספים, שדרדרו אותו למחוזות של עצבות ותסכול. במהלך חייו הוא פגש אנשים טובים, שבעזרת המוזיקה החזירו לו את האמונה בעצמו, ואת השמחה . אושי מספר כיצד הוא הגיע למה שהגיע ומדוע אסור אף פעם להיתפס לייאוש ועצבות. זהו סיפור של התמודדות עם קשיים, אמונה בעצמך ובסובב אותך, סיפור שיחנך אותנו להסתכלות בעין טובה ומתוך לימוד זכות על עצמינו ועל הסובב אותנו.

גיל: ד'-ו'

 

"הייתה זו נשמה גדולה" -  סיפורה של הרבנית חנה ציפורה לוין – מיכל שיוביץ

 בשיחה זו נעסוק בדמותה המופלאה של חנה ציפורה לוין, אשתו של רבי אריה אשר העיד עליה כי כל מידותיו הטובות - מכוחה באו לו.

השיחה מלווה במצגת ומתארת את אישיותה על רקע מאורעות התקופה. מטרת השיחה היא להעצים בתלמידות את מידת הוויתור והנתינה שהרבנית התאפיינה בהן וכן את מידת האמונה והביטחון שבאו לידי ביטוי בשעות קשות.

שמחה אמיתית מול הוללות חיצונית

ולשמחה מה זאת עושה? - מסע קולנועי בעקבות השמחה - יניב לחמני

שיחה מרתקת, המשולבת בקטעי סרטים, שתעסוק בנושא השמחה! כיצד שמחים באמת? מה ההבדל בין שמחה להוללות? מה ההבדל בין צחוק לשמחה? ועוד. ההרצאה תכין את תלמידנו לקראת חג הפורים המתקרב.           גיל: ד'-ו'

 

מהודו - דרך שיר השלום באוסלו - ליהדות -סיפורו המופלא של ירון סופר

סיפורו המופלא של ירון שהיה בין הראשונים שנסעו להודו, הידרדר לעבודה זרה ומשם התחיל את הדרך חזרה ליהדות. בדרך הוא הספיק לשיר את "שיר השלום" באוסלו.  השיחה בליווי גיטרה. לקראת פורים יודגש העניין של שמחה אמיתית מול הוללות ועניינים נוספים הקשורים לפורים.

גיל: ה'-ו'

 

פעילות חוויתית בנושא המקדש  בליווי תמונות וסרטונים מרהיבים ונדירים – גד אסוליןcohen

מיצג המקדש – סיור וירטואלי במקדש ולשכותיו, בליווי תמונות וסרטונים תלת-מימדיים.

המקדש בראי הדורות – תולדות המקדש מבריאת העולם ועד לבית השלישי.

הרגלים במקדש – שלושת הרגלים והעלייה לרגל.

כלי המקדש – מבנה ומשמעות.

 

הופעות שמתאימות לכל השנה ולחודש אדר בפרט...

פולקע, החבר'הואבןהמשאלות

בשיתוף כוכבי ערוץ מאיר לילדיםמלאכי השוטר ונסים אב הבית

הצגת יחיד מלאת דמויות, תוכן והומור העוסדקת בכח להאמין לעצמך, להתאמץ ולהצליח לעשות את מה שנכון וטוב. ההצגה מספרת על נסיך מפונק שלא יודע להתסדר לבדו וחייב לצאת לרחובות ולהסתדר בכוחות עצמו עם אבן המשאלות אותה הוא מאבד והיא מסבכת את העניינים. תפקידו לסדר את הבלאגן . לאט לאט הוא בונה את עצמו ומאמין שהוא יכול ! ואפילו מעדיף לא להיות נסיך

בשילוב תפאורה ומוזיקה

איכותית. מתאים לכל המשפחה.

 

 טלפתיה וקסמים בראי היהדות- ניב הדרmagic1

תוכנית המועברת על ידי ניב הדר מומחה התחום. בחלק הראשון נחזה בהצגה מדהימה של קטעי טלפתיה וקסמים, ובחלק השני ייראה ניב כיצד בעצם הכל זה אחיזת עיניים ויסיק מסקנות חשובות לגבי הנזקים שיכולים להיגרם מהיגררות אחרי מתחזים למינהם ומאחזי עיניים.

מתאים לכל הגילאים

 

להטוטים , אקרובטיקה ועוד משהו-.. הופעתו של ניצן הס

מופע ייחודי המשלב תרגילי ג'אגלינג אקרובטיקה פעלולים על אופניים גדולות ועוד ועוד. תוך כדי העברת מסרים חינוכיים חשובים בעזרת סיפורים על רבי אריה לוין ודמויות נוספות.

מופע מרתק ומצחיק עד דמעות עם ערך מוסף!

מתאים לכל המשפחה.

 

רק לשמוח יש! פעילות בשילוב ניגונים, ריקודים וסיפורים 

בתוכנית מגוונת הכוללת שירה ריקודים וסיפורים נעמיק בשאלה : מהי תרבות תורנית יהודית אמיתית ? כיצד חיים על פיה? ועוד...

בין המרצים והמנגנים- עליון שמש, ירון סופר, זיו שפיר, הרב מוטי הרשקופ, יעלה אלישבע, מאיה טלאור, נתנאל קראוס

מתאים לכל המשפחה.

 

נחשים, לטאות ועקרביםלא רק מה שחשבתם מופע מיוחד עם שייקה

במופע זה נראה סוגי זוחלים שונים, נכיר אותם ניגע בהם ונלמד היכן הם מופיעים במקרא ומה ניתן ללמוד מהם. מתאים לכל המשפחה.

יוגה צחוק בשילוב פעילות בלונים וקסמיםיהודית רואש

פעילות מהנה ומרתקת בשילוב קסמים, תרגילי צחוק והכנת צורות בבלונים. מתאים לכל הגילאים עם קטעים בחרוזים 

מתאים לגילאי גן- ו'

 

בין אדם לחברו מזווית קצת אחרת

פעילות חווייתית המשלבת הנאה גיבוש ולימוד שתעסוק במגוון נושאים הקשורים בין אדם לחברו בינהם חסד, אחדות ואחידות, לקיחת אחריות היחיד בקבוצה ועוד. בשילוב הפעלות במתקנים חווייתיים.

מתאים לגיל א'-יב'.

 

מעגל מתופפים חוויתי - שחרתופפויה

פעילות חווייתית המשלבת תוכן חינוכי במגוון רחב של נושאים חינוכיים . סיפוריםהצגות שירים ומסרים לצד תיפוף ולימוד מקצבים.

 

העולם דרך בלונים - פעילות חווייתית !baloons2

מופע בלונים הינו מופע שמבוצע על ידי ניר אמן הבלונים אשר במהלכו נחשפות בפני התלמידים יצירות אמנות בבלונים. בצורה הומריסטית ומשעשעת תוך כדי שיתוף הקהל . מופע בלונים הוא אירוע שתמיד מחזיר אותנו לילדותנו התמימה. מופע בלונים תמיד יהיה צבעוני ושמח ויעורר אצל הצופים תחושה חיובית ושמחה. בשילוב קטעי פנטמומיה! מתאים לכל המשפחה

 

ליצנית, שלא רק מתלוצצת... פעילות עם אילת פלפלת

הפעלה חווייתית משלבת צחוק הפעלות מרתקות ומצחיקות לצד מסרים והומור. הפעילות מועברת על ידי אילת פלפלת ליצנית בהכשרה ואשת חינוך

מתאים לגילאי גן- ו'.

 

בזכות מצוות כיבוד הוריםתיאטרון בובותשירה סטופל

הצגת בובות חווייתית המספרת את סיפורו של אריק המתקשה לשמוע בקול אימו. הוא ממשיך לשחק במחשב גם כשקוראים לו מספר פעמים ומגיב בצורה לא מכובדת. אך אחרי שלומד על חשיבות מצוות כיבוד הורים הוא משנה את דרכו , גם בזכות עוד משהו ששמע...

מיועד לגילאי גן - כיתה ג'bubot

 

חשיבותו של "המעשה הקטן"תיאטרון בובותשירה סטופל

הצגת בובות חווייתית משולבת הומור רב ומספרת את סיפורו של ילד שרצה לעשות מעשים טובים אך תמיד חיפש את המעשים הגדולים ושכח דווקא את הקטנים והחשובים באמת!

מיועד לכיתות ד'-ו'

 

מופע החיות של שלמה

בפעילות חווייתית זו נכיר סוגי חיות ובינהם נחשים תנינים עקרבים ועוד. נחזיק ראש של אריה מת וניתן אפשרות ללטף מגוון רחב של חיות ארנבים אוגרים ועוד

מתאים לגילאי א'-ח'

 

חלומו של הסולטן-תאטרון גלעד

סיפורו של הסולטן שחלם לעוף כמו הציפורים.. האם יצליח? ומה בכל זאת יצליח ללמוד?

הצגה נהדרת, עפ סיפרו של פאול קר

 

האורן שלא שמח בחלקו- הצגה שובת לב ומקסימה

עץ אורן מבקש כי יחליפו לו את העלים ובכל פעם אינו מרוצה עד שהוא מבין כי העלים שקיבל , המחטים והאטרובלים הם העלים הטובים ביותר עבורו

מתאים לכל השנה

 

יום אתגרים חווייתי! ODT 

יום גדוש פעילות יכול להתקיים בבית הפר או בפארק סמוך. היום כולל פיינטבול הישרדות מעבר שדה תחנות ובינהם אימון קופים מוקשים ועוד

אנחנו מגיעים עם כל הציוד לכם נשאר רק להזמין!

 

שלמה המלך והדבורה- תיאטרון המעיין 

מחזמר קסום מבוסס על סיפורו המפורסם של ח"נ ביאליק. דבורה קטנה שאוהבת חלומות ושר מרושע שזומם לחטוף את הכתר.  ואז בצהרי היום בגינת הארמון האף המלכותי נעקץ. הצגה על דברים קטנים שיוצרים דברים גדולים

 

מכתב לאבאהופעת יחידעידו לוינגר- תיאטרון עמוקה

סיפור יפה על אחרים טובים שהופכים להיות אויבים וחוזרים להיות אוהבים. הצגה שעוסקת בקנאה, תשובה ותפילה, וזכתה לתגובות מצויינות בכל רחבי הארץ.

כולל מוזיקה ותפאורה.  מיועד לגילאי גן חובה- כיתה ו'

 

קליקיטמקליקים ונהנים!

משחק ידע חווייתי בשיתוף הקהל. תוכנית חוויתית המשלבת הקניית יידע בדרך של הנאה. משחק כיף כאשר כמעט לכל אחד יש שלט והוא משתתף בצורה פעילה במשחק ידע בשילוב מולטימדיה איכותית כדוגמת 1 מול 100. 

 

מופאשמופע להטוטים אחר...להטוט

מופאש הוא מופע להטוטים מרהיב הכולל את כל סוגי הג'אנגלינג לפידים כדורים חד אופן דבלסטיק עמוד אש ועוד. בשילוב סיפורים ומסרים

מתאים לכל גיל וכל אירוע

 

מסע אל עולם המוזיקהסדנא עם האומן יניר קלינסקי

בסדנא זו יפגשו התלמידים עם אומן המנגן על יותר מ15 כלי נגינה שונים ומיוחדים. בסדנא הם יכירו את עולם המוזיקה ויתנסו בנגינה על מגוון כלים מפתיעים...

 

מרק כפתוריםהצגה בשלוב תאטרון בובותאילה פרל

לכפר קטן מגיע קבצן רעב בתקווה לקבל מעט אוכל. להפתעתו אנשי העיר מתסגרים בבתיהם ומתעלמים ממנו, ואפילו אינם עוזרים . הקבצן הנווד מחליט לפתוח את ליבם וגם למלא את קיבתו ומבטיח להכין לכל תושבי העיר מרק מכפתורים...

הצגה משעשעת מועברת על ידי שחקנית מנוסה בעזרת בובות . על הכוח שבשיתוף פעולה על אחוות קהילה, ועל ההבנה שאם כל אחד יתרום את חלקו הקטן כל הקבוצה תרוויח.

בשילוב יצירה 

 

תרופת הפלאים – תאטרון נקודה טובה
ביני הילד הכי חכם וסלומון התם היו חברים הכי טובים, כשגדלו, היה סלומון מטאטא רחובות בעוד ביני התמנה לרופא המלכותי, המלך נעשה רגיש הוא צוחק, בוכה וכועס בלי סיבה ביני מתחייב לרקוח לו תרופת פלאים. סלומון מסביר לו שרגשות אי אפשר לרפא עם תרופות אלא עם אהבה ושמחה ומרגע זה המצב מסתבך... בואו לצחוק ולהתרגש עם המלך המצוברח... סלומון שבטוח שהוא הגדול מכולם... קבצן שלומד לראות את הטוב שבל דבר... וביני שלא מפסיק לשיר... הצגה חדשה מרתקת ומצחיקה, המלמדת אותנו על לב טוב ושמחה.

 

סדנאות לפורים עם קובי טרבלסיadar7

  • איפור פנים מקצועי - לימוד והתנסות-
  • ·*מופע כלבים ובע"ח היתולי - ע"י מאלף כלבים מומחה
  • * בסימן פורים - משחקי שטח מאתגרים אך היתוליים!
  • ·*הכנת אוזני המן - חווית יצירה טעימה במיוחד
  • *משלוח פירות איש לרעהו - סדנת עיצוב סלסלת פירות פורימית

 

 

 

 

לפרטים והזמנות: 

   מני 052-8990279    או 02-9963555 (שלוחה 23)

מאיר 052-8990278 (שלוחה 22)