נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 
tanks
 
היי יועד :)העברתי את ההצעה לטיפול והתיעצות. ראשית רציתי להודות לך באמת מכל הלב על ההרתמות שלך לנושא, ועל היחס האישי החום והאהבה שאתה מרעיף עלינו. כל העוסקים בצרכי ציבור באמונה הקב"ה ישלם שכרם. בטוחני שבזכות המצווה שאתה עושה, ועוזר לילדים המיוחדים, שכרך מן השמיים רב מאד. רציתי בבקשה לשאול, האם אתם עובדים גם מול אנ"א ים המלח? (עין גדי, ומצדה). אם כן, אשמח אם תבדוק לי גם שמה את העניין. שוב, תודה רבה על הכל! בברכה, אהרל'ה.
 
tanks
 
קודם כל תודה רבה רבה על הארגון.
היה נפלא, שתי השבתות תרמו רבות לתלמידים ולחיזוק הקשר, התלבטנו רבות אם לעשות טיול סוף שנה או שבת ומתברר שההצלחה היתה גדולה לאין ערוך בשבת אז תודה רבה על הארגון. תודה רבה עמישר
 
 
 tanks
 לפני כחודש אירגנתי דרככם "שבת חברים" (פו"פ ), השבת היתה מאוד מוצלחת ולא היה חסר כלום ב"ה - ועל זה המון המון תודה על העזרה החיפוש והאירגון! בעקבות השבת המעולה שהיתה עלה ביקוש לשבת נוספת.
תודה רבה
ובשורות טובות מיכל
 
 tanks

בס"ד.  אלול התשע"ד

 

כשקבענו לעשות שבת חתן בישיבה במצפה יריחו,  עוד לא ידענו איך יהיה ולמה לצפות. האמנו בלבנו שתכנית השיפוצים תצא לפועל, וקיווינו לטוב.

עברה השבת וברצוננו להדגיש שהיה מעל ומעבר למצופה. שפוץ החדרים, המזגנים, הוילונות, תוספות הריהוט הרחיבו את הלב.  
החדרים גדולים ומרחיבים את הדעת, בייחוד למשפחה גדולה עם ילדים.

כל האורחים שלנו חיוו דעתם על האוכל שהיה טעים מאד, ערב לחיך - אשכנזים ותימנים, מבוגרים וילדים. צוות הנערים במטבח עבד ללא לאות להשביע את רצוננו, האוכל היה בשפע, חדר האוכל במועדון היה ערוך בטוב טעם והשרה אווירה חגיגית.

בית הכנסת התאים מאד לשמחה משפחתית וגם הספרייה שהוסבה לפינת קפה ופעילות חברתית היתה בדיוק במקום.

ברצוננו להגיד תודה רבה על ההשקעה, על תשומת הלב, על הרצון להשביע את רצוננו.ברכותינו שלוחות לרב סבתו ולכל העוסקים במלאכת הקודש שהקב"ה יגדיל לכם תורה ויאדיר, יעניק לכם משפע ידו הרחבה, ותהיה לכם סייעתא דשמיא בכל.

אנו נמליץ בחום לחוג ידידנו ומכרינו לעשות שבתות קבוצתיות ומאחלים לכם המשך הרחבה ופיתוח.

בברכה יעקב ורבקה שמעוןפסגת זאב, ירושלים.