נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

עול מצוות בשמחה!

היום יעמיד במשפט – סיפורו של שרון נחשוני - השיחה מלווה בסרטון מרתקmishpat

שיחה מרתקת המועברת ע"י דגנית אחותו של של שרון נחשוני ועל ידי שחר – גיסו. בשיחה נשמע על המוות קליני שעבר שרון ועל ההתרחשויות המרתקות והמטלטלות שעבר שרון בזמן היותו במצב של מוות קליני. בשיחה נחדד את המסרים הרלוונטיים לנו היום. בין המסרים שעולים בשיחה: בין אדם לחברו, שבת, כיבוד הורים, ניצול זמן, חסד.

 

הקרב בעזה- טל

סיפורו האישי של מפקד צוות ביחידה מובחרת שהשתתף בקרבות בעזה ואיבד את חברו אלון הורביץ הי"ד. על מסירות הנפש ותהליך התשובה שעבר בעקבות זה ובעקבות ההתבוננות על מאורעות נוספים שעבר בחייו נשמע בשיחה זו.

 

אני כאן בגלל אשתי... - סיפורם המרתק של שחר והדסה בליווי נגינה

הוא יהודי היא גויה. בעקבות הרצון להתחבר לעם היהודי התחילה הדסה בתהליך גיור וכחלק מהתהליך נדרש שחר להשתתף בשיעורי היהדות בהם הוא נחשף לעולם התורה ומחליט לחזור בתשובה. בסיפור זה הנפרש על פני ארצות נכיר את חיבור מיוחד לעם ישראל ולעולם של תורה ומצוות. כיום שחר ר"מ במקד"צ, מוזיקאי מחונן מספר את סיפורם בשילוב נגינה ושירה. הזוג מגיע גם לשבתות ומספר את סיפורם בשילוב מלווה מלכה במוצ"ש.

 

מהשב"כ לשבת... – סיפור של הרב אילןtravler

סיפור אישי של הרב אילן שהיה שומר ראשם של כמה ראשי ממשלות וחווה במהלך שרותו בקומנדו הימי מס' חוויות משמעותיות שגרמו לו למבט חדש על החיים ובסופו של דבר לחזרה בתשובה. בשילוב סרט ייחודי.

 

לפגוש את ה' בכל מקום... -  סיפורו המרתק של הרצל

הרצל בעל תשובה שלמד במכון מאיר ועלי,  משתף אותנו בשיחה זו, בגישה זורמת ובגובה העיניים, בסיפורו האישי המרגש. הסיפור מלא בפרטים וחוויות שפותחות את הלב והראש להכיר את העולם היהודי וההשגחה הפרטית שבכל פינה מהודו ונפאל ועד ראשל"צ ועלי...

 

סיפורה של גיורת – הרב דוד מוריה

רבקה גרה בסביבה כפרית מאוד יפה בארה"ב וכל הזמן חיה בתחושה של חיפוש. היא חיה בסביבה נוצרית ומרגישה שמשהו מזויף. באוניברסיטה היא מתחברת לקבוצה של יהודים ומרגישה שמצאה את הדת האמיתית. משם היא מוצאת את דרכה לארץ, מתגיירת וכיום נשואה לתלמיד חכם ומתגוררת באפרת. באחרונה היא איבדה את בנה בפיגוע בישיבת מרכז הרב וגם על התמודדות זו היא מספרת במסגרת סיפור חייה. השיחה מועברת גם ע"י בעלה הרב דוד מוריה.

 

מהודו – דרך שיר השלום באוסלו ליהדות – סיפורו המופלא של ירון

סיפורו המופלא של ירון שהיה בין הראשונים שנסעו להודו, הידרדר לעבודה זרה ומשם התחיל את הדרך חזרה ליהדות. בדרך הוא הספיק לשיר את "שיר השלום" באוסלו.  השיחה בליווי גיטרה

 

מהבמה לבימה... –הופעתו של איזו

איזו הוא שחקן שגילה את כשרון המשחק שלו בצורה מקרית ומשם התקדם להשתתפות במספר הצגות מוכרות ביניהם "אני כאן בגלל אישתי" והופעות רבות לנוער שמועלות עד היום לבמה. תמרורים שבהם נתקל בחיים בנו בו את ההבנה שיש בורא לעולם, יש השגחה פרטית ויש מטרה ותכלית לעולם. משם בתהליך איטי אך עקבי, חזרו הוא ואשתו בתשובה. לאחר מספר שנים שלא נפקדו והרופאים אמרו נואש, זכו לפרי בטן והיום ב"ה יש להם 7 ילדים. השיחה מועברת בצורה קולחת, בכישרון משחק עם הרבה הומור. ניתן לשלב נגן.

 

עול מצוות בשמחה! – מפגש עם דמויות תורניות מרתקות

שיחה תורנית, בליווי סיפורים ודוגמאות מהחיים המועברת עם הומור ובצורה מרתקת מפי טובי המרצים  (חלק מההרצאות בליוויי נגינה)

 

בין אדם לחברו

מה קורה כשנשארים לבד?  - סיפורם המופלא של הרב שלמה ובתשבע

מתניה (שם חסוי) הוא ילד שנולד עם מחלה קשה שננטש בבית החולים, בת שבע העובדת כמיילדת החליטה ביחד עם בעלה לאמץ אותו וכיום הוא גדל כילד במשפחתם. סיפור מרגש של מסירות נפש, עזרה לזולת וקבלת אחריות על הסובב אותנו.

למרצה שיחה נוספת בנושא" תהליכים פיזיולוגים המתרחשים בגופו של המתבגר וההתמודדות איתם מתוך קדושה.

 

קנה לך חבר! –שיחתו של הרב יהודה

גיל חטיה"ב הוא גיל שבו מתחדדים מאוד היחסים בין אדם לחברו, נבנים ומתפרקים קשרים חברתיים והכל על רגע בניית האישיות של המתבגר. בשיחה זו המועברת מפי מחנך מנוסה נלמד כיצד ניתן לבנות חברות טובה, נדבר על עין טובה על הזולת והכל בשילוב דוגמאות מהשטח.

                        

כוחו של הדיבור! –מסע קולנועי – יניב

מסע קולנועי העוסק בכוחו של הדיבור בשמירה על דיבור נקי, הימנעות מקללות, הלבנת פנים ולשון הרע ועוד נושאים חשובים בנושא שמירת הלשון.

 

עיניים של אמונה! –סיפורו של חגי

סיפורו של חגי לוי שאיבד את הראיה בגיל 14 דבר שגרם לו למשבר קשה אך מתוך המשבר הוא קיבל החלטה לצמוח ולראות בנכות ובקושי מקפצה לקפוץ למעלה מתוך זה הכיר את אשתו, התחתן הקים משפחה וחי באמונה גדולה ובאופטימיות. בשיחה מועברים מסרים חשובים באמונה, בין אדם לחברו עם המון הומור ומחברת את התכנים לחיים היומיומיים של הילדים. לצד המסרים לומדים התלמידים כיצד חי עיוור מה עוזר לו להתמודד ביום יום ומהו היחס הנכון לעיוורון.

 

תיאטרון פלייבק – מופע ייחודיhatsaga

התלמידים/אנשי הצוות הן המחזאיות והבימאיות ואנחנו נשלח את השחקנים! בתוכנית ייחודית זו, יספרו התלמידים/אנשי הצוות סיפור מרתק ובעל מסר מחייהם סביב נושא שיוחלט מראש והשחקנים, יציגו את הסיפור בו במקום בצורה קומית עם הדגשת המסרים העולים מהסיפור ולאחר מכן יתקיים דיון ויוסקו מסקנות משמעותיות לחיים. תוכנית המשלבת הנאה, צחוק ומסר

 

בין אדם לחברו מזווית קצת אחרת... – פעילות O.D.T

פעילות חווייתית המשלבת הנאה, גיבוש ולימוד שתעסוק במגוון נושאים הקשורים לבין אדם לחברו בניהם: חסד, אחדות ואחידות, לקיחת אחריות, היחיד בקבוצה ועוד ועוד. בשילוב הפעלות במתקנים חווייתיים.

 

אין דבר כזה ילד רע – אושי גרוס

זוהי הופעתו המרתקת והנוגעת ללב של אושי גרוס, בדרן וחקיין בעל יכולות ווקליות מרשימות, שהיה בילדותו ילד עם קשיי למידה וקשיים נוספים שדרדרו אותו למחוזות של עצבות ותסכול. עד שב"ה הוא פגש אנשים טובים שבעזרת המוזיקה החזירו לו את האמונה בעצמו ואת השמחה .

אושי מספר כיצד הוא הגיע למה שהגיע ומדוע אסור אף פעם להתפס לייאוש ועצבות. זהו סיפור של התמודדות עם קשיים , אמונה בעצמך ובסובב אותך, סיפור שיחנך אותנו להסתכלות בעין טובה

 

חיים של שליחות! –סיפורו של עדי

סיפורה המרגש של משפחה שהציבה לעצמה מטרה לחיות חיים של שליחות ומימשה החלטה זו במגוון רחב של תפקידים שלקחה על עצמה כגון: עבודה עם נוער במצוקה, משימות מאתגרות בכפרי נוער וליווי התלמידים והשיא, באימוצם של 2 בנות עם תסמונת דאון שהפכו להיות חלק מהמשפחה. בשיחה מרגשת זו נשמע על החשיבות שיש בלקיחת אחריות, נתינה וחסד השיחה תלווה בסרטונים מרגשים!

 

איך הופכים 50 חיילים לפלוגה? –שיחתו המרתקת של אל"מ בנצי

שיחה מרתקת המועברת עם הרבה הומור ועוסקת במגוון נושאים הקשורים לקבוצה – כיצד מגבשים קבוצה? הנעת קבוצה, כוחו של חינוך, יחס נכון לזולת, חסד ובכוחה של הקבוצה. השיחה מועברת על ידי בנצי, סגן מפקד אוגדה במילואים ומשלבת סיפורים מרתקים לצד סרטונים ומצגת יפה. שיחת חובה למחנכים!

 

תראו מי שמדבר! – הרצאתו החווייתית של צבי

דיבור הוא בד"כ כלל במילים אך לא פחות מכך הוא בצורה בלתי מילולית ע"י שפת הגוף שלנו. בהרצאה זו, המלווה בהתנסויות ובדוגמאות אור קוליות רבות נלמד על תקשורת בלתי מילולית. כיצד ניתן להעביר מסרים בעזרת תנועות הגוף מה אנו מעבירים לזולת כשאנו מדברים איתו ומדוע ישנה חשיבות מרובה להגיד בצורה בלתי מילולית את מה שאנו באמת רוצים.                          

 

כלנית לבנה בין כלניות אדומות - הופעתו של תמיר kalanit

הצגת יחיד מרגשת ומלאת מסרים של תמיר, שחקן מקצועי, המבוססת על סיפור אמיתי ומספרת על עולמו של ילד חריג והתמודדויות הלא פשוטות שלו עם החברה מסביב. ההופעה מחדדת נקודות חשובות רבות בנושא בין אדם לחברו ויחס לזולת. בסוף ההופעה ניתן יהיו לשאול שאלות את השחקן.

 

לעלות בהר! סיפורו המופלא של אביחי

זהו סיפור מופלא על נער עיוור וחרש שעל אף הקשיים הרבים הצליח לסיים לימודים תיכוניים בישיבה תיכונית בהצטיינות היה חתן התנ"ך העולמי, שירת ביחידה מובחרת במודיעין ובשב"כ ועכשיו לומד לתואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטה. הכל מתוך אמונה גדולה בהקב"ה וביכולת שלו להצליח על אף הכל. זהו סיפור של נתינה למדינה והתקדמות למרות הקשיים העצומים. סיפור חובה!

 

ד"ר שליו – מרצה באוניברסיטת בר אילן

נושאי ההרצאות: 1. "חיים ללא כעס" – כלים אפקטיביים לפיתוח הערכה עצמית,  ערכים ועקרונות להצלחה בחינוך ודרכים אפקטיביות לקבל החלטות.     2.-  סגנונות בקבלת החלטות! – מבדקי אישיות עמ"נ שכל אחד יכיר את עצמו ומתוך זה יכיר את דרך קבלת ההחלטות שלו.                        3. חמשה  מפתחות להצלחה בחיים!

 

חסד בלי הפסקה -  סיפורו  של יניב קנדל

זהו סיפור מופלא של אדם העוסק יום יום בחסד ובנתינה  שעמד במבחן קשה, אולי הקשה ביותר, של תרומת חצי מהכבד שלו לאדם זר. השיחה נותנת כלים לכל תלמיד ותלמיד להפוך את חייו לחיים של חסד ונתינה.

להתבגר ולהתגבר!

להתבגר ולהתגבר! – טיפים לחיים לגיל מצווה –הופעתו המצחיקה והמרגשת של אושי גרוס new2

אושי גרוס המוכר מסיפורו המרגש "אין דבר כזה ילד רע", בעל יכולות חיקוי ושירה מרשימים, ייקח אותנו בהופעה זו למסע אישי דרך תחנות חייו. בכל תחנה אושי ייתן טיפ חשוב לבר/בת המצווה וישלב שירים הקשורים לנושא. בין תחנות חייו הוא ידבר על תקשורת בין הורים וילדים, אמונה בעצמך, צמיחה מתוך קושי, הצטרפות לשרשת הדורות, לימוד מהורים ומחנכים, למצוא את הטוב שבך ועוד ועוד כל זאת בשילוב הומור והרבה חיוך. בחלק השני אושי יעביר קטע הומוריסטי שייבנה במיוחד עבור הילד(לאחר הכנה מול ההורים) ויעסוק בתוכנותיו המיוחדות בצורה מחויכת. ניתן להזמין את ההופעה בפני עצמה וניתן לקחת ערב שלם כולל הרקדה ושירה.

 

כל משבריך וגליך! – סיפורו המרגש של עשהאל בליווי סרטון 

בשיחה זו נשמע את סיפורה הקשה של משפחת שבו מאיתמר שמחבל נכנס לביתה באיתמר ורצח את אם המשפחה ןשלושת ילדיה. בשיחה מספר הבן  שנפצע בפיגוע ונקטעה רגלו על רגעי האימה, הפציעה וההתמודדות שאחרי מתוך גבורה והמשך החיים. שיחה מרגשת בליווי סרט שהופק ע"י תלמידות כפר פינס.

 

הגבורה שבדרך! – סיפורו של הרב נטף

סיפורו האישי של הרב נטף שהתמודד עם מחלתו הקשה של אביו. בשיחה עולים ערכים של לקיחת אחריות, גבורה של יום יום, הכרת הטוב, עין טובה ושמחה בעבודת ה'. ההרצאה מועברת בצורה מצחיקה (עד כמה שאפשר..) ובשילוב קטעי הומור.

 

מסע קולנועי בעקבות הגבורה – יניב

הרצאה ייחודית בשילוב קטעי סרטים העוסקים במידת הגבורה ובהבנה שגבורה היא לא רק במלחמות ובמבצעים הרואיים אלא נדרשת גם ביום יום בהתמודדויות הכי "קטנות" של החיים.

 להטוט

בנוסף ניתן להזמין מגוון הופעות חווייתיות כגון:

להטוטים וג'אנגלינג, קסמים וטלפתיה, מעגלי מתופפים, הצגות ועוד..