נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

הופעות והצגות לאירוע בת המצווה

"בת מי את?" הצגה ייחודית לערב בנושא בת מצווה

ההצגה בת מי את? מבית היוצר של תאטרון טורקיז מזמינה את האמהות( ו/או הסבתות) והבנות למפגש מרתק עם דמויות נשים גדולות מההיסטוריה של עם ישראל דרך מפגש רב דורי של סבתא ונכדה.

מפגש עם דמויות ונושאים כמו: האמהות רחל ולאה -מייסדות בניין עם ישראל, התפילה- דרך ריקוד חנה,דרך נערות מרים נכיר את האמונה והמסירות של מרים בהנהגה בשעות משבר, דרך העיניים של נערות אסתר נפגש עם דמותה המלכותית של אסתר ולבסוף סיפורה של סוליקה -המלבן את סוגיית מסירות הנפש מאז ועד היום:גם בשגרה ובחיי היום יום. 

ההצגה מלווה במולטימדיה עשירה, סרטונים מקוריים של נשים בנות זמננו כגון הרבנית ימימה מזרחי, ברי סימון, מיילדת משערי צדק ועוד. מוזיקה מקורית ואפקטים מיוחדים על הבמה. ההצגה מרגשת ומצחיקה לבנות המצווה ולאמהותיהן גם יחד.

את ההצגה מציגות שתי שחקניות מקצועיות(אסתי פיטוסי ועדן גולדמן)  עם ניסיון עשיר במשחק ובבמות רבות בארץ .מאות אימהות ובנות שצפו ,נהנו והתרגשו.

הצגה ייחודית וערכית המדגישה את הדרך ליישם את הערכים הגדולים שהנחילו אימותינו-מהעבר,לתוך חיינו-בהווה. 

מיועדת לבנות המצווה , לבנות מכתה ו' עד ח' ואפשר להתאימה לנושאים שונים בנושא זהות הבת היהודית והקרבה לאמותינו.

 

 

כוחו של דיבור סיפורה של הודיה פאלח

הודיה מגמגמת מילדותה נפגשה בצעירותה עם התמודדות חברתית לא פשוטה: בבית, בבית הספר ובסניף. הקושי לבטא את מה שיש לה גרם שהתסכלו עליה כשונה ולא מוצלחת. הודיה בחרה להתעלם משדר זה ולהתגבר. כיום נשואה+2 ילדים עושה הכל כמו כולם, מחנכת ויועצת חינוכית . השיחה מלווה במצגת יפה, וכן סדנת הפרשת חלה בשילוב תרגילי דרמה לבנות מצווה.
 

רוחמה איבגי בת מצווה

תוכנית חוויתית המשלבת הפרשת חלה תוך הבנת התהליכים שהלחם עובר דרכו מרגע זריעתו והבנת משמעותם לגיל ההתבגרות בשילוב  קטעי דרמה ותרגילי תנועה.רוחמה איבגי מורה מוסמכת לדרמה ותיאטרון , בימאית ומפיקה.
  

לקראת בת מצווה בסיפור אישי מרתק, שירים וריקודים עם מירי אור

זהו סיפורה של מירי – רקדנית וזמרת בלהקת "טיפקס" שבסוף אחת  מהופעותיה הרבות נגשה אליה אחת הנשים הדתיות שצפתה בה ולחצה עליה להתארח אצלה בשבת. שבת זו שינתה את כל חייה של מירי וחשפה אותה לעוצמות חיים אחרות לחלוטין  ממה שהכירה. בהמשך חלתה מירי בסרטן התמודדה מתוך אמונה והרבה אופטימיות והצליחה ב"ה להירפא.

השיחה היא הופעה המועברת בעזרת שירים וריקודים מחזק... מצחיק.. ומרגש.

 

"האש עוד בוערת" – מופע עם סיפור תשובה של רבקה נתליfire

רבקה גדלה בתל אביב החילונית וכבר אז הרגישה חריגה ומנוכרת, לאחר שהוריה התגרשו היא החלה במסע חיפוש אישי,

שהתחיל במקום שהייתם של האינדיאנים ללא חשמל ובלי ציוויליזציה. רבקה לא הסתפקה בזה ושבה ארצה, כאן החלה לעשות מופעי אש ברחוב, עד שלאט לאט התחברה לתורה. הקש ששבר את גב הגמל היה במלחמת לבנון השנייה כאשר קטיושה נפלה ממש סמוך אליה באמירים שליד צפת שם גרה. רבקה תתחיל במופע אש קצר שלאחריו תספר את סיפורה האישי בליווי מצגת.

ניתן לשלב עם עוד נגנית.

 

לגלות את האור דפנה חסדאי- סיפור אישי בליווי נגינה והרקדה

סיפורה האישי המרתק של דפנה סולנית להקת פיקוד דרום לשעבר, שבמסע אישי מרתק מצאה את דרכה ליהדות וכיום היא זמרת מצליחה שמופיעה ומספרת את סיפורה האישי.

 

הפרשת חלה בליווי שירים וניגונים- עזרי ואורה טובי

פעילות אטרקטיבית המשלבת נגינה סיפורים הבנת השלבים השונים של הפרשת חלה באופן חוויתי בשילוב נגינה וסיפורים כולל הפרשת חלות בפועל.

 

אין דבר כזה ילד רע

זוהי הופעתו המרתקת המצחיקה והנוגעת ללב של אושי גרוס.

בדרן וחקיין שהיה בילדותו ילד עם קשיי למידה וקשיים נוספים שדרדרו אותו למחוזות של עצבות ואף ייאוש. פגש אנשים טובים שבעזרת המוזיקה החזירו לו את האמונה בעצמו ואת השמחה.

 

מעגל מתופפים חוויתי לבת מצווה- שחר תופפויה

פעילות חוויתית המשלבת תוכן חינוכי לבנות מצווה. סיפורים שירים ומסרים לצד תיפוף ולימוד מקצבים גם התיפוף הוא חלק מהמסר. ניתן לשלב מוזיקה הפרשת חלה הצגות ותלבושות.

 

מעשה שהיה הצגה מרתקת עפ“י סיפורו של הבעש“ט

בהצגה זו, המשתרעת ע“פ ארצות וימים נחפש את האוצר ובדרך נברראת מעלתם של ישראל, נלמד על ההשגחה שיש על כל יהודי ויהודי , בסופו של דבר נגלה שהאוצר נמצא ממש לידינו... ההצגה האישי של השחקן שחיפש את הדרך ליהדות ברחבי העולם ההצגה מועברת ע“י תומר, שחקן מקצועי ומנוסה בוגר הסטודיו למשחק של ניסן נתיב

 

 

הסיפור שמאחורי השיר... – שרה, מנגנת ומספרת – נאווה שפיצר

פעילות חווייתית עם תוכן שבה נשיר שירים הקשורים למגוון נושאים ונשמע את הסיפוריםהמרתקים העומדים מאחוריהם. הפעילות בליווי שקופיות, ניגונים וסיפורים.

 

שחק אותה – אבי רז

פעילות חינוכית-היתולית המשלבת חידון וכתבי חידה במגוון נושאים בשילובמצגותמחשב ומוסיקה. (מועבר בכמה רמות ובהתאם לדרישות המוסד).

 

סיפורו המופלא של ר‘ חצקל דוד – הצגת יחיד – איילת שביל adar1

הצגה יפה, משעשעת ונוגעת ללב על דמותו המיוחדת של ר‘ חצקלדוד ומסירות נפשו על גמילות חסד והשכר הנצחי שקיבל – לחוותעונג שבת אמיתי. איילת היא שחקנית מקצועית, חוזרת בתשובה ובוגרת מגמת תאטרון.

 

מופע להטוטים מרהיב בשילוב מסרים – ניצן הס

מופע המשלב להטוטי אש, אופניים גדולים, זריזות ידיים עם כדורים ועוד לצד מסר מותאם לבת מצווה.

 

תכשיטים! - לא רק מה שחשבתם... – לאה פז

בסדנא מרתקת העוסקת בבת ישראל לאורך הדורות – נכין עם בנות המצווה תכשיטים ונלמד בעזרת חידונים ומשחקים על התכשיטים במקרא לאורך הדורות. בסדנא יעברו מסרים כמו יופי חיצוני ויופי פנימי, צניעות ועוד...

 

מסע אל עצמי! -מפגש מרתק עם השחקן חנן לדרמן

זהו סיפורו של נער תל אביבי שנדבק בחיידק הבמה ושיחק הרבה שנים עם אומנים רבים ומוכרים ובין השאר גם הגיש תוכניות והנחה בערוץ 2. לאחר שאח שלו שנסע לטיול בעולם, עבר תהליך של תשובה, בעקבות חוויות שעבר בדרום אמריקה החליט גם חנן שזהו ייעודו האמיתי וחזר גם הוא בתשובה. השיחה מועברת בשילוב הומור רב!

 

ערב של קשרים – הופעתה של צופיה לבנות מצווה dorot

בת הנכנסת לגיל מצווה שואבת את כוחה מאימה, סבתה והאמהות של כל הדורות. במופע משעשע זה המשלב מופע סטנד-אפ לצד פלייבק בשיתוף הבנות והאמהות נעסוק בתכנים הקשורים לגיל מצווה ולשרשרת הדורות. ניתן לסיים עם הפרשת חלה – קשרים בחלה...

 

טלפתיה וקסמים בראי היהדות – ניב הדר

תוכנית המועברת ע“י ניב הדר, מומחה בתחום. בחלק הראשון נחזה בהצגה מדהימה של קטעי טלפתיה וקסמים ובחלקה השני יראה ניב כיצד הכל זה בעצם אחיזת עיניים, יסיק מסקנות חשובות לגבי הנזקים הקשים שיכולים להיגרם מהיגררות אחרי מתחזים למיניהם ומאחיזת עיניים.

 

תמונות מהחיים – עופר גורן

קטעי פנטומימה יפים המעבירים מסרים חזקים הקשורים לבת מצווה. לאחר כל קטע יתקיים דיון ויוסקו מסקנות אקטואליות.

 

מהג‘ונגל בדרום אמריקה לחברון – סיפורה המרתק של גלוריה

 סיפור חיים מרתק המתחיל בילדות בארגנטינה, פעילות בשומר הצעיר, ללא כל יידע ביהדות, עליה לארץ לקיבוץ געתון ירידה לונצואלה לחיים בוגנג‘ל 3 שעות כולל הרפתקאות מרתקות כחלק מתפיסת עולם של חיבור לטבע בשילוב יוגה-מדיציה וטבעונות חזרה לארץ לקרית ארבע וחזרה בתשובה לחיק האבות והאמהות בעיר האבות.

 לגלוריה סדנאות מרתקות בנושא קיימות ומחזור תוך שימוש בחומרים ייחודיים. ניתן לעשות סדנא לאחר הסיפור האישי.

 

רות המואביה גרסת תשס“ט... –סיפורה המרגש של תמר פולר 

”אם אקום עוד יום ככה, לא יהודיה, כגויה ששומרת תורה ומצוות, עדיף לי לא לקום בכלל“ הדיינים בבית הדין לגיור פוגשים מדי שבוע עשרות אנשים המבקשים להתגייר, אך לא בכל יום הם פוגשים זמרת צעירה מרומניה, שהייתה בעברה נוצרייה אדוקה, ועתה מתחננת בפניהם להיות יהודייה, כי מבחינתה זה או להתגייר או למות. אחרי שתמר פולר (לשעבר אנדריאה) שרה בפניהם את ”שמע ישראל“, גם הדיינים הקשוחים ביותר לא יכלו להישאר אדישים. סיפור אישי מרגש של תמר על דרכה ליהדות בשילוב הופעה מוזיקלית ומצגת מרגשת.

 

קליקיט – מקליקים ונהנים! – משחק ידע חווייתי בשיתוף הקהל

תוכנית חווייתית המשלבת הקניית ידע בדרך של הנאה, משחק וכיף, כאשר כמעט לכל אחד יש שלט והוא משתתף בצורה פעילה במשחק ידע בשילוב מולטימדיה איכותית (כדוגמת אחד מול 100 ). מותאם לבת מצוה

 

”הייתה זו נשמה גדולה“ - סיפורה של הרבנית חנה ציפורה לוין – מיכל שיוביץ

 בשיחה זו נעסוק בדמותה המופלאה של חנה ציפורה לוין, אשתו של רבי אריה אשר העיד עליה כי כל מידותיו הטובות - מכוחה באו לו. השיחה מלווה במצגת ומתארת את אישיותה על רקע מאורעות התקופה. מטרת השיחה היא להעצים בתלמידות את מידת הוויתור והנתינה שהרבנית התאפיינה בהן וכן את מידת האמונה. 

  

להתבגר ולהתגבר! – טיפים לחיים לגיל מצווה –הופעתו המצחיקה והמרגשת של אושי גרוס

אושי גרוס המוכר מסיפורו המרגש "אין דבר כזה ילד רע", בעל יכולות חיקוי ושירה מרשימים, ייקח אותנו בהופעה זו למסע אישי דרך תחנות חייו. בכל תחנה אושי ייתן טיפ חשוב לבר/בת המצווה וישלב שירים הקשורים לנושא. בין תחנות חייו הוא ידבר על תקשורת בין הורים וילדים, אמונה בעצמך, צמיחה מתוך קושי, הצטרפות לשרשת הדורות, לימוד מהורים ומחנכים, למצוא את הטוב שבך ועוד ועוד כל זאת בשילוב הומור והרבה חיוך. בחלק השני אושי יעביר קטע הומוריסטי שייבנה במיוחד עבור הילד(לאחר הכנה מול ההורים) ויעסוק בתוכנותיו המיוחדות בצורה מחויכת. ניתן להזמין את ההופעה בפני עצמה וניתן לקחת ערב שלם כולל הרקדה ושירה.

להזמנות מאיר 052-8990278 או 02-9963555 שלוחה 22