נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

הכיסופים לארץ ישראל לאורך הדורות!    

shevat2

סוד הארץ המובטחת!

הרצאות וימי עיון של מגוון רחב של מרצים על יחודה של א"י, משמעותה הנצחית וסוד הקשר בינה לבין עמ"י.

ניתן גם להזמין יום עיון עם מדריכים בנושא

 

דניאל בגוב האריות! – סיפורה המרגש  של שני

זהו סיפורה של משפחה שברחה מפרס ומתוך אהבת הארץ וגבורה נפלאה - מול כל הסכנות הם הצליחו להגיע לארץ המובטחת. בשיחה מודגשת מאוד גאווה יהודית, אהבת התורה ואהבת הארץ. זהו סיפורה המופלא של יהדות פרס בכללותה.

 

אוהבים אותך – ארץ ישראל!  סיפורה המרגש של רונית

רונית, שביחד עם בעלה ובמסירות נפש, הקימו את בית בד הגדול בשומרון, המבוסס על חקלאות עברית, מספרת את סיפורה האישי, המרגש והמחזק על ההתמודדות עם פציעתו הקשה של בעלה, שהוגדר כצמח במשך מס' שנים, עד שהוכרע ע"י המחלה, ועל המאבק על המשך פיתוחו והרחבתו של מפעל חייו – ההתישבות בחבל בנימין – סיפור חובה עם הרבה אהבת הארץ!

 

מנשים באוהל תבורך – סיפורה של יעל  לוחמת לח"י

סיפורה המדהים של יעל לוחמת הלח"י שאהבתה לארץ ישראל ומסירות הנפש שלה לעמ"י הניעו אותה למבצעים רבים תוך סיכון חיים עצום. היום גרה יעל בבית בשיבה, הבית של בוגרי הלח"י בבית חנינא וממשיכה לדבר אידיאלים.

 

למרות הכל! ארץ ישראל! –– סיפורו  של דוד מוריה

זהו סיפורה המופלא של רוזלי המסופר על ידי בנה. רוזלי היתה ביתו של מיליונר אמריקאי ובעצמה היתה אישה מאוד מצליחה בעלת תפקיד מרכזי באו"ם. לאחר שהכירה, במסגרת תפקידה, צייר צרפתי יהודי שחיפש את דרכו, חזרה בתשובה ועלתה לארץ ישראל על אף שאבא שלה נישל אותה מכל הירושה, כי רצה שתשוב לחו"ל. הסיפור מסופר ע"י דוד מוריה בעל נסיון רב בהרצאות והוראה.

 

הטבע המתחדש!      shevat1

ארץ זית שמן – רן 

שיחה בליווי מצגת וסרט בנושא: הזית והפקת השמן מתקופת התנ"ך ועד ימינו. על חשיבות השמן ולמה  דווקא הוא נבחר לסמל את עמ"י -  נלמד בשיחה זו.

 

מבשרי אחזה... – שיחתו המרתקת, החדשה, של יניב קנדל! – בליווי מצגת

יניב קנדל המוכר משיחתו המרתקת על תרומת הכבד, הוא מרצה במכללה בנושאים הקשורים לגוף האדם. בשיחה נשמע על חוכמתו הגדולה של הבורא בבריאת אברי האדם וניקח איתנו לחיים תובנות גדולות בנושא אמונה ותיקון המידות.

 

"למטר השמים תשתה מים..." - ברכה או קללה? 

הרצאתו  של מאיר המלווה בסרטון מדהים ובשקופיות על ייחודה של ארץ ישראל הזקוקה לגשמי שמיים, דבר המחבר בין האדם לאלוקיו ומשפיע על כל מהלך חייו.

 

בימים אלו אנו מציינים את יום השנה לקרב הגבורה של הל"ה – ניתן להזמין גם שיחה בנושא זה.

 

קליקיט – מקליקים ונהנים! – משחק יידע חווייתי בשיתוף הקהל לקראת ט"ו בשבט

תוכנית חווייתית המשלבת הקניית יידע בדרך של הנאה, משחק וכיף כאשר כמעט לכל אחד יש שלט והוא משתתף בצורה פעילה במשחק יידע בשילוב מולטימדיה איכותית(כדוגמת אחד מול 100).

 

נחשים, לטאות ועקרבים –לא רק מה שחשבתם...–מופע מיוחד עם שייקה

במופע זה נראה סוגי זוחלים שונים, נכיר אותם ניגע בהם ונלמד היכן הם מופיעים במקרא ומה ניתן ללמוד מהם וניפגש עם נפלאות הטבע והעולם המרתק שברא לנו הקב"ה.