נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

החופש אתגרים וסכנות
חופש1

האינטרנט – יתרונות, סכנות ודרכי התמודדות  בליווי מצגת 

בשיחה זו נפגוש בסכנות ובהשפעות ההרסניות שיש לאינטרנט על חיינו וכן נקבל כלים ועצות כיצד להתמודד עם כלי שמצד אחד עוזר לנו רבות ומיצד שני מעמיד אותנו בפני סכנות רבות וקשות. השיחה מלווה בדוגמאות (במידת האפשר...)

 

קיץ בטוח... שיחתו של אלעד

חופשת הקיץ לעיתים גובה מחיר כבד מתלמידנו. הלבטים של ההורים, הפנטזיות של הנוער, וחוסר האונים, לעיתים, של המורים וההורים בנושא הזה מצריך ברור רציני כיצד להתמודד נכון עם האתגרים.

בשיחה זו יספר אלעד , רכז ארגון ואחראי על הנוער הדתי בפרויקט "קיץ בטוח באילת" ובוגר ישיבת "עטרת כוהנים", על הקיץ באילת ועל מה שקורה שם באמצע הלילה, סיפורים אמיתיים ונוגעים ללב (שבעצם כל אחד יכול להיות בהם..). מטרת השיחה להציף לתלמידים, בצורה צנועה, את הסכנות הרבות, המדרון החלק שבבילויים לא מאוזנים והסכנות הרבות שיש במקומות אלו.

 

החופש הזה אני בשליטה! – מגוון מרצים מרתקים

בחופש הגדול תלמידנו עוברים תהליכים מורכבים הכוללים : זמן פנוי, חשיפה מוגברת לתרבות המערבית, התמודדויות עם פיתויים ועוד. בשיחה נשמע על הקשיים ועל בניית הסתכלות נכונה שתיתן לנו את הכוח לבחור בדברים הנכונים!

תרבות הפנאי        adar18

חיים של שליחות! סיפורו של עדי

סיפורה המרגש של משפחה שהציבה לעצמה מטרה לחיות חיים של שליחות ומימשה החלטה זו במגוון רחב של תפקידים שלקחה על עצמה כגון: עבודה עם נוער במצוקה, משימות מאתגרות בכפרי נוער, ליווי התלמידים והשיא, באימוצם של 2 בנות עם תסמונת דאון שהפכו להיות חלק מהמשפחה. בשיחה מרגשת זו נבין את המצוקות של בני נוער בסיכון, נכיר דוגמאות לבני נוער שהתחילו ממקום מאוד נמוך ועם הרבה אהבה, השקעה, חיבור וליווי הם הצליחו להגיע להישגים מרשימים. השיחה תלווה בסרטונים מרגשים!

 

לפגוש את ה' בכל מקום...  סיפורו המרתק של הרצל

הרצל בעל תשובה שלמד במכון מאיר ועלי,  משתף אותנו בשיחה זו, בגישה זורמת ובגובה העיניים, בסיפורו האישי המרגש. הסיפור מלא בפרטים וחוויות שפותחות את הלב והראש להכיר את העולם היהודי וההשגחה הפרטית שבכל פינה מהודו ונפאל ועד ראשל"צ ועלי... בליווי נגינה על תוף ג'אמבה

 

חיים של שליחות!  -שיחתו של גלעד /יגאל

אתגרים רבים מזמנים לנו החיים במדינת ישראל ובמיוחד אנו שזכינו להיות מחוברים לתורת האורות של הרב קוק נדרשים לקחת אחריות ולהוביל. בשיחה מרתקת זו המשלבת התנסויות אישיות של רכז מחוז וראש מחלקת הדרכה לשעבר בבני עקיבא נשמע על האתגרים מתוך רצון לתת לתלמידים מוטיבציה להיות שותפים!

 תאונות  דרכים
car

ואמונתך בלילות! – סיפורה המרגש של לבנת

לבנת שאיבדה את אביה בגיל הנעורים בנתה את חייה מחדש בישוב מעלה חבר והקימה משפחה לתפארת אך גם חייה אלו נעצרו ביום קשה אחד שבו עברה עם משפחתה תאונת דרכים בה נפצעה בצורה אנושה ואיבדה את בעלה. כיצד ממשיכים הלאה? כיצד לא מתייאשים? בשיחה נשמע על התמודדות מתוך אמונה, נפילות וחיזוק האמונה מחדש כמו"כ נשמע כיצד הלכידות החברתית והערבות ההדדית נותנת כוח להמשיך הלאה.

 

מסע בעקבות בני! – סיפורה המרגש של ציפי

סיפור אישי מרגש בה משתפת אותנו ציפי, מחנכת מאוד מנוסה, בחוויה הקשה שעברה משפחתה עם מותו של בנה בתאונת דרכים. בסיפור אנו לומדים על אישיותו המיוחדת, על ההתמודדות מתוך אמונה גדולה ועל הזהירות הנדרשת מכולנו כהולכי רגל וכנהגים בכביש.

 

בחזרה לחיים! – סיפורו המרגש של אליעזר קן

אליעזר, קצין צנחנים, שחודש אחרי חתונתו, בזמן שחצה כביש ברמזור ירוק, פגעה בו מונית שחצתה את הצומת באדום ופצעה אותו אנושות. אליעזר, שתקופה ארוכה היה בין חיים למוות הצליח לחזור לחיים, עם המון אמונה, תפילה וכוח רצון אדיר וכיום הוא בתהליך שיקום וב"ה המצב משתפר מידי יום. בשיחה עולים ערכים כמו אמונה במשברים, יחס למוגבלים, עין טובה, אמונה, תפילה, תאונת דרכים ועוד. השיחה מלווה בסרטון מרגש!