נשמח להשיב לכל פניה.
נא למלא את כלשדות החובה.
captcha
תמונה אחרת

פנו
אלינו
 

מסע אל עצמי!  - מפגש מרתק עם השחקן חנן player      

זהו סיפורו של נער תל אביבי שנדבק בחיידק הבמה ושיחק הרבה שנים עם אומנים רבים ומוכרים ובין השאר גם הגיש תוכניות והנחה בערוץ 2 . לאחר שאח שלו שנסע לטיול בעולם, עבר תהליך של תשובה, בעקבות חוויות שעבר בדרום אמריקה החליט גם חנן שזהו ייעודו האמיתי וחזר גם הוא בתשובה. השיחה מועברת בשילוב הומור רב!

 

לא בלי בני! –  סיפורה של נעמה

סיפור אישי מרגש של אמא, חוזרת בתשובה עם סיפור מרתק, שלאחר 3 שנים של תפילות נולדו לה תאומים שהאחד מהם הוא  בעל צרכים מיוחדים שסיכויו לחיות היו קטנים מאוד אך בעז"ה הרבה אמונה, תפילה, אהבת הורים מופלאה ותקווה הילד חי על אף הקשיים הרבים איתם מתמודדים ההורים. בסיפור עולים ערכים מופלאים של שמחה, תפילה ואמונה.

 

כוחה של תשובה- שיחותיו של הרב יעקב שמעון

הרב יעקב שמעון ידוע בשיחותיו המרתקות המשלבות מסרים עמוקים  לצד חוש הומור. במגוון שיחות לקראת הימים הנוראים נכין את עצמנו לתקופה מיוחדת זו. השיחות יעסקו בנושאים כמו: כוחה של תשובה, שיויתי ה' לנגדי תמיד!?! , בין אדם לחברו ועוד.

 

מהג'ונגל בדרום אמריקה לחברון – סיפורה המרתק של גלוריה

סיפור חיים מרתק המתחיל בילדות בארגנטינה, פעילות בשומר הצעיר, ללא כל יידע ביהדות, עליה לארץ לקיבוץ געתון ירידה לונצואלה לחיים בוגנג'ל 3 שעות כולל הרפתקאות מרתקות  כחלק מתפיסת עולם של חיבור לטבע בשילוב יוגה-מדיציה וטבעונות חזרה לארץ לקרית ארבע וחזרה בתשובה לחיק האבות והאמהות בעיר האבות.

לגלוריה סדנאות מרתקות בנושא קיימות ומחזור תוך שימוש בחומרים ייחודיים. ניתן לעשות סדנא לאחר הסיפור האישי.

 

סיפורו של טייס

זהו סיפורו של טייס שנפל בשבי הסורי במלחמת יוה"כ. זהו סיפור של גבורה מפליאה ועמידה על ערכים ועקרונות גם כשקשה. זהו סיפורו של נס הקורה בימים ההם בזמן הזה.

 

סיפורים אישיים של התחזקות באמונה ובתפילה על אף הקשיים

"ברגע אחד הכל התהפך" –סיפורו המרגש והכואב של נירcar

זהו סיפורה הקשה של 3 חברים, בניהם ניר, שערב לפני המתכונת במתמטיקה מחליטים לנסוע ולהתאוורר קצת בנהיגה באזור עם רכב חדש של אחד ההורים. הנהיגה, שלא תאמה כלל את תנאי הכביש וללא חגורות בטיחות, הסתיימה בתאונה קשה בה נהרג צבי דינר וחברו ניר הפך למשותק בחלק גופו התחתון. כיצד ממשיכים קדימה? כיצד ממשיכים לחיות? כיצד מנחילים לבני הנוער בפרט ולנהגים בכלל, את חובת הנהיגה הזהירה? בשיחה זו נכיר את ניר, את סיפורו הקשה אך המלא אמונה וננסה ללמוד כמה תובנות חשובות לחיים שלנו.

 

הורים פעם שניה – סיפורה המרגש של יהודית

יהודית, שכלה בפיגוע ירי את בתה וחתנה לפני שתיים עשרה שנה ומאז מגדלת במסירות את שני נכדיה כאמא לכל דבר, מאמינה שבידי האדם הכוח להתמודד עם אתגרי החיים. לפני כחצי שנה חוותה שכול נוסף וקשה כשאיבדה את בעלה בתאונת דרכים בדרך הביתה. "אין לנו שליטה על נסיבות חיינו. כל אלה בידי הבורא, אך יש בידינו שליטה מלאה על התייחסותנו לנסיבות הללו."

 

בלבב  פנימה  - סיפורו המרגש של אהרון

שיחתו של אהרון שעזב את אשתו הטריה מייד לאחר החתונה ונכנס עם חייליו ללב הקרב במבצע עופרת יצוקה. בקרב הוא נפצע אנוש אך ב"ה בעזרת הרבה כוחות נפש וכמובן סיעתה דשמיא הוא מצליח להשתקם ומספר את סיפורו. בשיחה עולים ערכים חשובים כמו מסירות נפש לעם ישראל, תפילה, הקרבה, אמונה ועוד.

 

בחזרה לחיים! –סיפורו המרגש של אליעזר קן

אליעזר, קצין צנחנים, שחודש אחרי חתונתו, בזמן שחצה כביש ברמזור ירוק, פגעה בו מונית שחצתה את הצומת באדום ופצעה אותו אנושות. אליעזר, שתקופה ארוכה היה בין חיים למוות הצליח לחזור לחיים, עם המון אמונה, תפילה וכוח רצון אדיר וכיום הוא בתהליך שיקום וב"ה המצב משתפר מידי יום. בשיחה עולים ערכים כמו אמונה במשברים, יחס למוגבלים, עין טובה, אמונה, תפילה, תאונת דרכים ועוד. השיחה מלווה בסרטון מרגש!

 

שיחות תורניות לימים נוראים

לנצח אחי! – שיחתו של הרב שמואל בליווי גיטרהadar11

שיחת חיזוק רוחני לקראת הימים הנוראים. בשיחה ישלב  הרב שמואל, סיפורים על אחיו מפקד בסיירת מטכ"ל שנפל בפעולה בלבנון. על חייו, מידותיו המיוחדות, אהבת התורה שלו ונפילתו בקרב.

 

בעקבות סוד התשובה – שיחתו המרתקת של אהרל'ה

סוד מופלא הוא ענין החזרה בתשובה, כיצד אדם שחטא וקלקל יכול לחזור בתשובה? בשיחה זו נלמד על  כוחה של תשובה  ועל החסד הגדול שעשה איתנו ה' שנתן לנו את היכולת לתקן.

שיחות נוספות: הסליחה, הכפרה והטהרה, הצביעות  בעבודת ה' , יסודות התפילה ועוד.

 

מכוכב נולד

מעין, תלמידת בית ספר חילוני של הקיבוצים בשער הנגב בעלת קול נדיר השתתפה לפני 3 שנים בתוכנית כוכב נולד והגיע לחצי הגמר. כבר במהלך התוכניות היא התחילה לעבור תהליך משמעותי של התקרבות לדת, התחילה להתלבש בצניעות ונמנעה מקשר בעייתי עם בנים. לאחר שהשלימה את התהליך, ויתרה מרצונה על הצעות, להופיע עם זמרים מפורסמים שהמשיכו כל הזמן להגיע ולהרוויח כסף רב והחלה להופיע רק בפני נשים. על סיפורה המרתק בשילוב שירים מוכרים ומקוריים  נשמע בהופעה זו.

 

מקימי!

נועה שחקנית מוכרת שחזרה בתשובה מספרת את סיפורה המרתק השזור בהרבה הומור על דרכה מ"קדמת" התרבות המערבית לעולם של תורה ומצוות.

 

מעשה שהיה – הופעתו של תומר

 בהצגה זו, המשתרעת על פני ארצות וימים נחפש את האוצר ובדרך נברר את מעלתם של ישראל, נלמד על ההשגחה שיש על כל יהודי ויהודי ונפנים מהי מעלתם של ישראל. בסופו של דבר נגלה שהאוצר נמצא ממש לידינו... ההצגה תתחבר לסיפורו האישי של השחקן שחיפש את הדרך ליהדות ברחבי העולם עד שמצא...

ההצגה מועברת ע"י תומר – שחקן מקצועי ומנוסה בוגר הסטודיו למשחק של ניסן נתיב

 

כלנית לבנה בין כלניות אדומות - הופעתו של תמיר

הצגת יחיד מרגשת ומלאת מסרים של תמיר, שחקן מקצועי, המבוססת על סיפור אמיתי ומספרת על עולמו של ילד חריג והתמודדויות הלא פשוטות שלו עם החברה מסביב. ההופעה מחדדת נקודות חשובות רבות בנושא בין אדם לחברו ויחס לזולת. בסוף ההופעה ניתן יהיו לשאול שאלות את השחקן.

 

אין דבר כזה ילד רע – אושי גרוס

זוהי הופעתו המרתקת והנוגעת ללב של אושי גרוס, בדרן וחקיין בעל יכולות ווקליות מרשימות, שהיה בילדותו ילד עם קשיי למידה וקשיים נוספים שדרדרו אותו למחוזות של עצבות ותסכול. עד שב"ה הוא פגש אנשים טובים שבעזרת המוזיקה החזירו לו את האמונה בעצמו ואת השמחה . אושי מספר כיצד הוא הגיע למה שהגיע ומדוע אסור אף פעם להתפס לייאוש ועצבות. זהו סיפור של התמודדות עם קשיים , אמונה בעצמך ובסובב אותך, סיפור שיחנך אותנו להסתכלות בעין טובה ומתוך לימוד זכות על עצמינו ועל הסובב אותנו. 

 

תורות וצלילים מעיר האבותadar4

הרב פוטש הידוע ביכולתו המופלאה להעביר מסרים עמוקים ומשמעותיים בצורה חווייתית בהתאם למעגל השנה לצד סיפורים אישיים שחווה במהלך חייו, חלקם דרך מפגשים מרתקים עם דמויות כגון הרב צבי יהודה זצ"ל, ר' שלמה קרליבך ועוד השיחה מועברת כ"טיש" בשילוב שירים וניגונים של הזמר אביחי. ניתן לשלב הרקדה בסוף

 

צלילים, תורות וסיפורים מצפת –הופעתו של הרב רונן

שירים, סיפורים ודברי תורה במגוון רחב של נושאים המועברים בצורה מעניינת ונוגעת ללב בשילוב הומור על ידי הרב רונן חזיזה

 

סליחות מוזיקליות

אמירת סליחות בנוסח עדות המזרח בשילוב נגינה ושירה. ניתן לשלב גם סיפורים והכנה רוחנית לפני אמירת הסליחות.

 

בן אדם מה לך נרדם?  ערב התעוררות בליווי הצגות, סיפורים ופיוטי סליחות

ערב מרגש המשלב הצגה על בן המלך שחזר בתשובה לצד פיוטי סליחות וסיפורים הנוגעים ללב. כל זאת בשילוב שירים וניגונים( נגן, איש סאונד ושחקן) ומצגות.

 

צלילי אמונה! – הופעתו המרגשת של עופר

מופע מולטימדיה מרגש לימי אלול וימים נוראים, המופע עוסק בהיבטים שונים של תשובה והתחזקות תוך שימת דגש על נקודת ההתחברות האישית  של כל מאמין אל מציאות היום יום. המופע שזור בשירים אמונה מוכרים ומקוריים יחד עם סיפורי חסידים מדורות קודמים ומדורינו ממש הנוגעים בלבבות וממחישים את כח ההשגחה בחיינו אם רק נבחר לפתוח את העיניים והלב...

 

סליחות מוזיקליות עם עזרי

עזרי, נגן וזמר, יוביל אמירת סליחות בשילוב נגינה ושירה. חוויה רוחנית! ניתן גם לשלב שיחה מקדימה או שיחה מסכמת

 

המלך בשדה!   מעגל מתופפים ייחודי לימי הסליחות

מעגל מתופפים בשילוב כלי נגינה בשילוב מצגת מרגשת, סיפורים, פיוטי סליחות והרבה מסרים לצד כיף ולימוד מקצבים מניגוני הסליחות. משולב עם מצגת יפה של שירים וסיפורים

 

ערב סליחות והתבוננות פנימית באווירה אחרת... chanuka6

לקחת פסק זמן להתבוננות פנימה- באווירה מחויכת אך מנערת.

בערב ננער אבק במקומות המוכרים - חסד, תפילה, חברות, אחריות, מחויבות והתחברות. איך אני מול הקב"ה, מול עצמי ומול החברה שלי? לראות את עצמי לצחוק ולהתרגש ולא להסתפק במה שיש- להתקדם, לעשות שינויים ולקבל חיזוק לרגעים בהם נופלים...  הצגה בליווי מוזיקה של 2 שחקניות.

 

מעשה מאבידת בת מלך-ניצן

הצגת יחיד המבוססת על סיפורו המופלא של ר' נחמן מברסלב המועברת בדרך חוויתית, מצחיק עד דמעות ועם המון תוכן בשילוב פעלולים, אקרובטיקה, מונולוגים אישיים והרבה הרבה מסרים גלויים וסמויים.

לאחר ההצגה יתקיים דיון שלאחריו ניצן יספר את סיפורו המופלא החל מילדותו ברעננה כבן טובים שכבש הרבה פסגות דרך חיפושו אחר משמעות אישית שהיא מעבר לכסף, מעמד ויוקרה ועד לשיבתו לדרך היהדות.

לאחר הסיפור ניצן יקשר בין ההצגה לסיפור האישי שלו ויראה כיצד זה יכול להיות הסיפור האישי של כל אחד מהצופים בהצגה. הפעילות המסכמת הותאמה ע"י המדרשה במיוחד לבתי הספר הדתיים.

 

מהודו – דרך שיר השלום באוסלו ליהדות – סיפורו המופלא של ירון

סיפורו המופלא של ירון שהיה בין הראשונים שנסעו להודו, הידרדר לעבודה זרה ומשם התחיל את הדרך חזרה ליהדות. בדרך הוא הספיק לשיר את "שיר השלום" באוסלו.  השיחה בליווי גיטרה.

 

פתחו לי פתח... – שיחתו של עזרי בליווי נגינה

שיחה מרתקת בליווי נגינה על מעלתה של התשובה, על הבטחון של התשובה, ועל הצעד הקטן, הראשון, הנדרש מאתנו בתהליך התשובה. עזרי הקים את הבית היהודי בהודו. בשיחה ישולבו סיפורים מהשטח...

שיחות נוספות של עזרי : כוחה של תפילה, המסע בעקבות עצמי ועוד